Отключить рекламу

при подписке на рассылку
gift_icon
01.03.19
1366 2 Печатать

Отримали відшкодування за втрачений товар за договором транспортного перевезення: чи визначати ПДВ-зобов’язання?

"Вісник. Офіційно про податки".

Кошти, що надходять платнику ПДВ на його банківський рахунок як відшкодування збитків за пошкоджене або знищене майно (без урахування штрафних санкцій і пені), розцінюються як компенсація вартості такого майна та, відповідно, включаються до бази оподаткування ПДВ.

При цьому відповідно до п. 201.1 ПКУ на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений Кодексом термін.

ІПК від 19.01.2019 р. № 611/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • МС
01.03.19 13:14

интересно, как составлять такую НН

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух
01.03.19 16:15

еще интереснее, начислили НДС на утерянный товар , т.к. это не хоз.деятельность,  а теперь еще и на компенсацию?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Приложение