при подписке на рассылку
16.03.19
660 1 Печатать

Ощадбанк розпочав виплати субсидій готівкою тим отримувачам державної допомоги, які не є пенсіонерами

Ощадний банк розпочав процес виплат субсидій у готівковій формі тим громадянам, які не є пенсіонерами і яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року.

Відтак, кожен може отримати субсидію через систему грошових переказів «Швидка копійка» у будь-якому відділенні Ощадбанку представивши лише паспорт та ідентифікаційний код.

В Ощадбанку радять перед відвідуванням банку, для зручності громадян, пройти реєстрацію на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua або в Контакт-центрі Ощадбанку за телефоном 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Як повідомлялося раніше, субсидіанти, які є пенсіонерами, розпочали отримувати субсидії готівкою одночасно з пенсіями, починаючи з 4 березня 2019 року.

По материалам Мінсоцполітики
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Оксана
18.03.19 19:41

Записалась в электронную очередь. Пришла по времени, а там сами сотрудники на входе отправляют в "живую" очередь. Так что Ощадбанк, он и в Африке Ощадбанк( 21 век там не скоро наступит( И дальше по визиту, предлагают, чтоб не стоять очередь в кассу оформить карточку и перечисление на нее будет на след.рабочий и последующие месяца. Пошел 3 день - перечислений пока нет. СМС - 5 грн. в месяц. Клиент-банк - 7 грн.в месяц. Снятие правда бесплатное, но было бы уже  чересчур, если бы и здесь умудрились тариф на социальную карту придумать.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0