при подписке на рассылку
30.03.19
360 2 Печатать

Павло Розенко: Монетизація субсидій буде продовжуватися і в наступному опалювальному сезоні

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, перебуваючи з робочою поїздкою у Чернівцях, закликав представників місцевої влади, управлінь соціального захисту населення, до наступного опалювального сезону виправити всі помилки, які виникнуть протягом перших місяців виплати монетизованих субсидій.

«Монетизація субсидій буде продовжуватися і в наступному опалювальному сезоні. Зараз є час і можливість виправити проблемні моменти, помилки, які виникають чи то з реєстрами отримувачів,  чи то з обміном інформацією між відомствами, чи то з донесенням інформації до людей, та швидко їх усунути, щоб в новий опалювальний сезон увійти із повністю досконалим механізмом», - сказав він.

Павло Розенко нагадав, що виплата монетизованих субсидій розпочалася з 1 березня 2019 року. 2,3 млн домогосподарств отримують свої виплати через Пенсійний Фонд України, і приблизно 1,2 млн  – через «Ощадбанк». 

По материалам КМУ
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Сомневающийся Sкептиk
30.03.19 19:45

а ОН-то откуда знает? Или он собирается в правительстве вечно находиться?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Юрий
01.04.19 09:37

Мать так и не дождалась монетизации субсидий. Собес аргументировал тем, что ей почему-то по старому порядку должна начисляться субсидия. Только в платежках, в отличие от предыдущих месяцев, никакой субсидии нет...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0