Отключить рекламу

Подпишитесь!


06.05.19
2444 0 Печатать

ФОП-загальносистемник не оримувала дохід від підприємницької діяльності . Чи подавати додаток Ф2 до майнової декларації?

Чи заповнює та подає ФОП на загальній системі оподаткування додаток Ф2 до декларації про майновий стан і доходи, якщо протягом звітного періоду дохід від підприємницької діяльності не отримувався?

Податківці вважають, що так. Саме таку відповідь розміщено в категорії 104.09 ЗІР:

Якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, проте має інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи, подає декларацію про майновий стан і доходи та додаток Ф2 до неї, у якому всі графи прокреслює.

У разі, якщо протягом звітного періоду фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування діяльність не вела та дохід від підприємницької діяльності не отримувала, та не має інших доходів з джерел їх походження з України та іноземних доходів, не має обов’язку щодо подання
податкової декларації та додатку Ф2 до неї.

Проте, в Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи вказано, що додатки є складовою частиною декларації і без декларації не є дійсними. Додатки заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках.

Наш постійний читач звернувся до ДФС із проханням виправити відповідь у консультації ЗІР. Сподіваємося, що фіскали визнають свою помилку і більше не будуть вимагати від підприємців подання додатку Ф2 з прочерками.

Отключить рекламу
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться