Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
25.05.19
1402 2 Печатать

Податок на нерухомість: якщо податкове повідомлення-рішення не отримано

Податкові повідомлення - рішення (далі - ППР) про сплату сум податку на нерухоме майно надсилаються платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) (п.п. 266.7.1 ПКУ).

При цьому п.п. 266.7.3 ПКУ передбачено, що платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних.

Звертаємо увагу, що неотримання фізичною особою ППР можливе з різних причин, отже доцільно звернутися до контролюючих органів для вирішення цього питання.

ППР вважається надісланим (врученим), якщо його вручено особисто фізичній особі або її представникові чи надіслано на адресу за місцем проживання або останнього відомого місцезнаходження фізичної особи з повідомленням про вручення або у порядку, визначеному п. 42.4 ПКУ.

У разі коли пошта не може вручити платнику податків ППР через відсутність за місцезнаходженням, їх відмову прийняти ППР, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, то ППР вважається врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

Водночас якщо вручити ППР неможливо через помилку, допущену контролюючим органом, тоді таке повідомлення – рішення вважається таким, що не вручено платнику податків.

Таким чином, якщо фізична особа не отримала ППР, такій особі пропонується звернутися до контролюючого органу та отримати його особисто.

По материалам ГУ ДФС у Луганській області
Отключить рекламу
Комментарии
  • Надежда
25.05.19 08:40

https://buhgalter911.com/news/news-1043420.html
И где же правда?
Підпунктом 266.10.2 ПКУ встановлено, що у разі якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове/податкові повідомлення-рішення у строки, встановлені п.п. 266.7.2 ПКУ, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої ПКУ за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання.
ПКУ каждый трактует так, как удобно?

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • Гоша
26.05.19 12:09

Надежда,  Вопрос -   Дфс не прислала ППР.  Вероятно налог у них "завис". И они , при продаже( дарении...) объекта недвижимости попытаются выставить этот налог, причем за все года неуплаты?
Известно, что про факт  продажи (дарения...) ДФС узнает от госрегистратора

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться