Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
25.05.19
1764 1 Печатать

Отримали паспорт нового зразка: що необхідно для отримання ідентифікаційного коду

Фізична особа – платник податків, яка отримала паспорт нового зразка при подачі Облікової картки за ф. №1ДР/Повідомлення за ф. №1П/Заяви за ф. № 5ДР або за № 5ДРП зобов’язана пред’явити відповідному контролюючому органу:

  • паспорт громадянина України у формі картки;
  • довідку про внесення інформації до Реєстру та видані документи, що складається у формі витягу з Реєстру;
  • довідку про реєстрацію місця проживання, видану органом реєстрації, якщо після формування витягу з Реєстру змінилися дані щодо місця проживання особи, про що була видана відповідна довідка.

Нагадаємо: для громадян України при заповненні Облікової картки за ф. № 1ДР (Заяви за ф. № 5ДР, Повідомлення за ф. № 1П, Заяви за ф. № 5ДРП) використовуються дані паспорта.

Законом України від 20.11.2012 р. № 5492-VI «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» передбачено, що до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті громадянина України, вноситься інформація, зазначена в зоні візуальної перевірки паспорта (прізвище, ім’я, по батькові особи, дата та місце народження, номер документа, дата видачі документа, уповноважений суб’єкт, що видав документ тощо) та додаткова (змінна) інформація, зокрема про місце проживання особи.

Зазначена інформація про особу вноситься до Єдиного державного демографічного реєстру та складається у формі витягу з Реєстру довідка про внесення інформації до Реєстру та видані документи.

У паспорт громадянина України у формі картки відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до безконтактного електронного носія. Документ, що підтверджує відомості для внесення додаткової (змінної) інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт, зокрема про місце проживання – довідка органу реєстрації встановленого зразка. Особі за її вимогою органом реєстрації видається довідка про реєстрацію місця проживання.

По материалам ГУ ДФС у Луганській області
Отключить рекламу
Комментарии
  • Я против
25.05.19 21:20

Фу, ФЕ, Фи...

Ответить
    Оценить
  • 6
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться