Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.05.19
8821 20 Печатать

Підтвердження своєчасної реєстрації ПН у разі відсутності квитанції про її прийняття

Відповідно до п. 201.10 ПКУ при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в ЄРПН та надати покупцю за його вимогою.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до ЄРПН є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до ДФС, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації ПН/РК, така податкова накладна вважається зареєстрованою в ЄРПН.

Проте, у листі від 15.05.2019 р. N 2172/6/99-99-12-02-01-15/ІПК  фіскали зазначили, що у випадку, коли автору протягом встановленого строку після відправки електронного документа не надійшла перша квитанція, електронний документ вважається не одержаним адресатом.

При цьому, платник податку через електронний кабінет шляхом перегляду в режимі реального часу має доступ до даних ЄРПН щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування.

Інформація по темі: Як підтвердити час відправки ПН/РК на реєстрацію, щоб не платити штраф та не переносити податковий кредит? 

 

 

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • 1983
28.05.19 09:01

Красавцы!

Ответить
  • Ігор
28.05.19 09:32

Як можна казати про реальний час, коли ПН десь на транзитному сервері зависають на 5 і більше годин. Ця п'ята колона Кремля в ручному режимі: 1. Уповільнюють розвиток Українського бізнесу та країни в цілому; 2. Використовують свої повноваження (в яких не зізнаються) для надання переваг вибірковим, провладним підприємствам; 3. Створюють умови, в яких бізнес вимушений шукати обхідні (корупційні) шляхи вирішення питань.

Ответить
  • Ігор
28.05.19 10:48

Зустрічаються Сара і Циля.- Сарочка, чому ти така задумлива?- Та ось, сьогодні вранці Абрам пішов на роботу, раптом дзвінок у двері. Відкриваю - там наш сусід - Мойша, запитує: "Абрам будинку?". Я відповідаю, що ні. Ну, він валить мене на диван і ... поки всі сили у нас не вичерпалися!- Чудово! Ну і про що ж тут замислюватися?- А навіщо ж йому все-таки мій Абраша потрібен був?

Ответить
  • Оля
28.05.19 09:49

Надоело,  в реальности совсем не так, отправили налоговую вовремя, по не понятным причинам типа не дошла ,штраф

Ответить
  • Lora
28.05.19 10:26

В ПКУ мова про першу квитанцію не йде: відправили, не отримали відповідь до кінця дня - податкова зареєстрована!

Ответить
  • Светлана
28.05.19 10:31

Короче, только суд

Ответить
  • Лара
28.05.19 11:26

Коллеги, вопрос не совсем по теме: что-то в настройках поменялось или нет? В кабинете зарегистрированные накладные вижу, а в программу (Соната) квитанции втянуть не могу.

Ответить
  • гостья
28.05.19 13:51

Лара, изменился ВЕБ адрес с сегодняшнего дня с 9.00 утра. Наверное поэтому и не подтягиваються.

Ответить
  • Светлана
28.05.19 11:29

Лара, 27-28 мая технические работы на сервере дфс

Ответить
  • Лара
28.05.19 11:43

Светлана, Спасибо, я в курсе, но думала если накладные зарегистрировали (я их отправила вчера около 5 вечера), то и квитанции дадут. Ладно, ждем, не к спеху)))

Ответить
  • Людмила
28.05.19 11:51

Вообще-то Налоговый Кодекс - это закон, причем тут письмо фискалов. И второй вопрос: 15.01.2019 налоговые отправляли и через Медок и через электронный кабинет. Зарегистрировать не смогли, кто за это должен отвечать? Почему у налоговой хватает наглости присылать штрафы? Пусть сами платят штраф за необеспечение налогоплательщиков нормальной работой своего сервера!!!

Ответить
  • Светлана
28.05.19 11:56

Людмила, Налоговой бояться нечего, ответственности - ноль. Делают как им выгодно. 

Ответить
  • Перекатиполе
28.05.19 12:03

Можно ли поставить работу фискальной системы так, чтобы налогоплательщики ВООБЩЕ не догадывались, что там какие-то сервисные работы?

Ответить
  • Наталья
28.05.19 12:27

Им и НКУ не указ. Это только мы должны соблюдать законы и правила. Только одно утешает "дуракам закон не писан", значит считают нас умными?

Ответить
  • Лик
28.05.19 14:51

Вытяги сегодня кто-то получал?

Ответить
  • бух
28.05.19 17:47

Лик,да, все пришло. утром - за вчера. вечером - сегодняшние. но медок обновлен

Ответить
  • натали
28.05.19 15:28

нет вытягов сегодня

Ответить
  • ННД
29.05.19 10:13

25 годин висить "в дорозі" Ким вважається зареєстрована? Нема її в реєстрі, до чого ця фраза "Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації ПН/РК, така податкова накладна вважається зареєстрованою в ЄРПН".  

Ответить
  • Виктория
29.05.19 11:01

Вчера в 10 утра отправила на регистрацию н/н -до сих пор висит статус в дорозі. На гарячую линию дозвониться невозможно. Сумма налоговой 99000 грн Что делать?

Ответить