Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


10.06.19
5779 11 Печатать

Увага! Робота сервісів ЦСК «Україна» відновлена

Звертаємо увагу користувачів! Аварія електромережі  на території центрального офісу розробника M.E.Doc та ЦСК «Україна» щойно була усунена службою Київенерго.

Отже, робота сервісів ЦСК «Україна» повністю відновлена – працюють сервіси ЦСК «Україна», генерація сертифікатів, автоматичне продовження сертифікатів та послуга надання мітки часу.

Також  працює технічна підтримка за телефоном (044) 206-72-10 та відділ продажу (044) 206-72-15.

M.E.Doc та ЦСК «Україна» просять вибачення за тимчасові незручності.

По материалам Medoc.ua

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Ігор
11.06.19 10:26

Точно! Злагоджена робота окормляємих (опікуваних) бюджетним коритом відновлена.  Не дарма Медок, всупереч економічної конкуренції, вимагає тільки ключі АЦСК "Україна". Коли вже АМКУ позбудеться регіоналів та почне працювати? Ще б антикорупційні органи звернули увагу як Медок лобіював примусовий перехід на електронну ПДВ-звітність, купівлю токенів тощо.

Ответить
  • *****
11.06.19 16:00

Ігор, в медке можно работать и с ключами ДФС, всё тоже самое. Единственный нюанс - стоит немного дороже лицензия на пользование, но эта сумму не больше стоимости платного ецп.

Ответить
  • Ігор
11.06.19 16:31

*****, це і є антиконкурентні дії. За подібне Google отримував мільярдні штрафи. А в Україні корумпована влада цього не тільки не помічає, а ще і замовляє Медку послуги по формуванню безлічі постійно змінюваних звітів.

Ответить
  • Наталія
11.06.19 11:13

Не знаю у кого работает, только что пыталась зайти в личный кабинет и ответ: сервис временно не работает

Ответить
  • asv
11.06.19 11:19

не працює...

Ответить
  • Нона
11.06.19 11:34

В мене пише що сертифікат пошкоджений , ще комусь таке пише????

Ответить
  • Нона
11.06.19 11:51

С третьего раза зашлось в кабинет, вижу вчерашние НН, а в Сонату вытягы пока не заходят

Ответить
  • Олена
11.06.19 12:25

працює, зайшла в електр. кабінет

Ответить
  • Нюша
11.06.19 12:39

У меня ключи ДФС. Вчера отправила запыты за 5 дней. Вытяги не пришли. Сегодня отправила эти же вытяги повторно. Пришло 40 квитанций о том что запыт не принят, так как в системе уже есть такой документ. Ключи у меня от ДФС. Весело!
 

Ответить
  • Нюша
11.06.19 16:33

количество квитанций уже 86 штук. и уже не смешно

Ответить
  • c-т
11.06.19 12:41

утром отправила налоговые через кабинет,после 12 все зарегистрировались.

Ответить