Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
29.06.19
586 0 Печатать

До 31 грудня 2019 року скористайтесь можливістю отримати податкову знижку на навчання

ПКУ передбачено компенсацію частини витрат понесених платником податку за навчання у вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладах.

Так, платник податків має право включити до податкової знижки суму коштів, сплачених на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти.

Також, за результатами 2018 року платник податку може скористатися правом на отримання податкової знижки, пов’язаної з навчанням члена сім’ї
I ступеня споріднення, незалежно від того чи одержує такий член сім’ї заробітну плату.

У 2019 році враховуються фактично понесені платником податку витрати на навчання за минулий рік. При цьому, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п.164.6 ПКУ.

Для отримання права на податкову знижку громадянину України необхідно до 31 грудня 2019 року подати до контролюючих органів за місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст. 166 ПКУ.

По материалам ГУ ДФС у Миколаївській області
Отключить рекламу
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться