Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
06.07.19
1509 1 Печатать

Не забудьте повідомити фіскальні органи про зміну прізвища або місця проживання

Згідно зі ст. 67 Конституції України кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори у порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до п. 70.7 ПКУ фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки платника податків або повідомлення.

Відомості про зміну даних подаються платником податку протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою 5-ДР до контролюючого органу за своєю податковою адресою, а фізична особа, яка не має постійного місця проживання в Україні, – до контролюючого органу за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Пунктом п.45.1 ПКУ передбачено, що платник податків зобов’язаний визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків - фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків - фізична особа може мати одну податкову адресу.

Не відкладайте свій візит до контролюючого органу – приведіть свої документи у відповідність до чинного податкового законодавства.

По материалам ГУ ДФС у Миколаївській області
Отключить рекламу
Комментарии
  • Зина
08.07.19 14:33

dа, мы согласны!!!
только где взять время???
Это полдня убить на поездку в ГНИ, чтобы подать форму 5-др
Потом полдня, чтобы получить  новый инн.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться