Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


18.07.19
4097 6 Печатать

Компенсація за невикористану відпустку працівнику-новачку

У новому відеоуроці «Бухгалтерські поради» ви дізнаєтеся, як припинити трудовий договір працінику-новачку без порушень: 

  • нарахування компенсації за  невикористану  відпустку;
  • розрахування середньоденної зарплати для обчислення суми компенсації, якщо працівник-новачок не відпрацював повністю жодного календарного місяця.

РЕКОМЕНДУЄМО! Долучайтеся до нашої YouTube спільноти. На вас чекатимуть: вебінари, відеоуроки, семінари - БЕЗКОШТОВНО!

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Ольга
18.07.19 11:29

Спасибо за видео. Буквально в прошлом месяце 16.06 рассчитала  работнику, который был принят и уволен в июне, среднюю для компенсации отпуска так, как посоветовали на семинаре фирмы Семинар.ком: оклад делим на количество календарных дней месяца за минусом нерабочих.Теперь получается, что это неправильно. Какой штраф накладывается в таком случае?

Ответить
  • Бух2
18.07.19 13:54

Ольга, мінімальний, бо це тільки помилка.

Ответить
  • Татьяна
18.07.19 11:45

Вот я все понимаю, и Минсоцполитики пишет ответ всем одинаково!!! Но если  в порядке 100 прописан расчет, зачем изобретать велосипед!

Ответить
  • Татьяна
18.07.19 11:47

У  всіх  інших випадках збереження середньої заробітної плати середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за останні  2  календарні  місяці  роботи, що передують події, з якою пов'язана  відповідна виплата.  Працівникам,  які пропрацювали на підприємстві,  в  установі,  організації  менше  двох  календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований  час. ( Абзац третій пункту 2 із змінами, внесеними  згідно  з  Постановою  КМ  N  1266  ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001 )

Ответить
  • Татьяна
18.07.19 11:49

порядок 100 параграф ІІ п.2 третий абзац!!!Працівникам,  які пропрацювали на підприємстві,  в  установі,  організації  менше  двох  календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований  час.

Ответить