Отключить рекламу

Подпишитесь!


23.07.19
5041 6 Печатать

У податковій накладній допущено помилку у коді УКТ ЗЕД. Чи є правно на податковий кредит?

ДФСУ розглянула звернення щодо права на формування податкового кредиту на підставі податкової накладної, у якій допущено помилку у коді УКТ ЗЕД.

Фіскали нагадали, що відповідно до підпункту "і" пункту 201.1 ПКУ у ПН зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити, як зокрема, код товару згідно з УКТ ЗЕД.

Помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 ПКУ (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, не можуть бути причиною неприйняття ПН.

Таким чином, ПН, що містить помилки у коді товару згідно з УКТ ЗЕД, не дає змоги у повній мірі ідентифікувати здійснену операцію, а отже не може бути підставою для віднесення сум ПДВ, зазначених у ній, до складу податкового кредиту.

Для виправлення помилок, допущених в обов'язкових реквізитах податкової накладної, складається розрахунок коригування на дату виявлення помилки.

Отже, якщо при складанні податкової накладної допущено помилку у коді товару згідно з УКТ ЗЕД, така помилка може бути виправлена шляхом складання постачальником товару РК до ПН на дату виявлення помилки та реєстрації РК в ЄРПН.

Лист ДФС від 02.07.2019 р. N 3042/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

 

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Ірина
23.07.19 09:56

щодо "на дату виявлення помилки" ха-ха двічі!!

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Елена
23.07.19 10:33

У меня на товаре УКТЗЕТ не написан! Потому є змога у повній мірі ідентифікувати товар, а в ПН что написал поставщик, то и правда! Как проверить поставщика? Доверие!
А НК снимут по цепочке...
Ввели хрень, для бухгалтеров геморрой, так не надо на это еще и наскрайними оставлять...

Ответить
    Оценить
  • 16
  • 0
  • Виктория
23.07.19 11:35

Получается бухгалтер должен проверять во всех входящих налоговых по всем поставщикам этот УКТЗЕТ? Это же сколько работы!

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Яна
23.07.19 12:24

де в ПКУ написано, що можна "на дату виявлення помилки" корегувати будь-яку ПН???

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Ігор
23.07.19 12:33

Яка ж велика різниця між реальністю в який живе весь світ та ми:
1. Фіскальня без УКТ ЗЕД не може зрозуміти/ідентифікувати поставлений товар
2. Емануель Макрон показав спецназівця на летючий платформі. Тобто Бетмен стає реальністю
https://twitter.com/EmmanuelMacron/status/1150408570929917957?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1150408570929917957&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.svoboda.org%2Fa%2F30067394.html

Ответить
    Оценить
  • 13
  • 0
  • Ігор
23.07.19 13:07

Все просто. Бухгалтери, та всі, хто має справу з поставками та їх оформленням, з цими ПН та кодами, є батьками та (відповідно) мають дітей. Так от. Сьогодні, повертаючись додому після роботи, вони бачать своїх дітей на гіробордах та гіроскутерах. Завтра (десь 2 - 3 роки), повертаючись додому після роботи, вони будуть бачити своїх дітей на "літаючих платформах". А наступного дня, на роботі (як і сьогодні), вони будуть заповнювати УКТ ЗЕД, уніфіковані причини коригування, присвоювати коди посадам ... Відчуйте різницю.

Ответить
    Оценить
  • 10
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться