Отключить рекламу

Подпишитесь!


24.07.19
2596 8 Печатать

Кабмін призначив виконуючого обов'язки голови ДФС

З 23 липня 2019 р. виконання обов’язків Голови Державної фіскальної служби України тимчасово покладено на директора департаменту таргетингу та управління митними ризиками Державної фіскальної служби України Гутенка Дениса Вікторовича. 

Про це йдеться в Розпорядженні Кабміну від 17 липня 2019 р. № 556-р

Нагадуємо, 17 липня Уряд звільнив Олександра  Власова з посади в. о. голови ДФС

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Буржуй
24.07.19 07:12

.Консерватория, аспирантура, мошенничество, афера, суд, Сибирь.

Консерватория, частные уроки, еще одни частные уроки, зубные протезы, золото, мебель, суд, Сибирь.

Консерватория, концертмейстерство, торговый техникум, зав. производством, икра, крабы, валюта, золото, суд, Сибирь.

Может, что-то в консерватории подправить?

Ответить
    Оценить
  • 47
  • 0
  • Сергей
24.07.19 11:11

Буржуй, треба у консерваторії українською розмовляти, бо не буде ані консерваторії, ані золота, ані справедливого суду, а Сибіру, слава Богу, у нас вже немає.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 21
  • Любаша
24.07.19 08:48

Буржуй, так "консерватория" - это получается семья. Детям уже давно никто не внушает, что воровство - это страшный грех. Наоборот дети от нас постоянно слышат о какой-то оптимизации, откатах и прочих кратковременных прелестях жизни. Стратегически разучились мыслить, а может и не умели никогда.

Ответить
    Оценить
  • 11
  • 0
  • Сергей
24.07.19 08:36

Назначили выродка на несколько дней. Ему и их хватит.

Ответить
    Оценить
  • 7
  • 0
  • Ігор
24.07.19 09:35

Ну давай Дениска! Все твоє єство прагне діяти, як Микита Хрущев: зняти черевик та погрожувати показати бізнесу кузькіну мати. Ви ж всі так. Ви ж вже 30 років у стані війни з бізнесом. На сайті фіскальні теж войовнича риторика ніби у Талібану або ІДІЛ. 30 років фіскали перемагають та викривають, а тільки гірше.

Ответить
    Оценить
  • 17
  • 1
  • семінар
24.07.19 10:17

Питання не по темі: Хто їздив на семінар від ТОВ "Укрсемінар"? Не можу знайти відгуки про компанію.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Александр
24.07.19 11:55

Винницкие закончились -вспомнили про донецких!
П.С. Бег по кругу.......

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • бублик
24.07.19 14:21

Александр, Совсем-совсем закончились? 

Ответить