Отключить рекламу

Подпишитесь!


01.08.19
671 2 Печатать

Лише у 24 сферах державного нагляду (контролю) затверджено уніфіковані форми актів, які відповідають вимогам

Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових перевірок у 70 сферах державного нагляду (контролю) із 85.

Затвердження нових методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику та розроблення уніфікованих актів є необхідним кроком для створення сучасної ризик-орієнтованої системи здійснення перевірок у сфері господарської діяльності.

Нагадаємо, постановою КМУ від 10.05.2018 р. № 342 затверджено Методику розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) та Методику розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю).

З урахуванням вимог цієї постанови органи державного нагляду (контролю) у віднесених до їх відання сферах мають розробити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єктів господарювання та уніфіковані форми актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю). 

Станом на 30 липня 2019 року з 85 сфер державного нагляду (контролю) органи державного нагляду (контролю) направили до ДРС проекти постанов Кабміну про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у 79 сферах державного нагляду (контролю).

Інформуємо, що з 85 сфер державного нагляду (контролю) Урядом затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у  70 сферах державного нагляду (контролю).

Після затвердження Урядом критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органом державного нагляду (контролю), розробляється уніфікована форма акта, що складається за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю).

Лише у 24 сферах державного нагляду (контролю) затверджено уніфіковані форми актів, які відповідають вимогам.

ДРС розглянула проекти актів про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у 44 сферах державного нагляду (контролю).

У 24 сферах державного нагляду (контролю) органами державного нагляду (контролю) затверджено уніфіковані форми актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) перевірок, які відповідають вимогам постанови КМУ № 342.

По материалам Державна регуляторна служба
Отключить рекламу
Комментарии
  • бух
01.08.19 09:23

имеет ли право предприятие не допустить на проверку в связи с отсутствием утвержденной унифицированной формы акта?

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Людмила
01.08.19 13:09

85 сфер державного контролю !!!!!!  Жах.  Тримайся бізнес !

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться