Отключить рекламу

Подпишитесь!


26.08.19
413 0 Печатать

Яким чином в декларації про майновий стан і доходи вказується сума іноземних доходів, отриманих ФО з джерел за межами України?

Сума іноземних доходів, розмір яких визначається відповідно до п. 170.11 ПКУ, вказується фізичною особою у рядку 10.7 розд. ІІ «Доходи, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу» декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація).

У графі 3 рядка 10.7 Декларації вказується сума іноземних доходів, перерахована у гривнях, з урахуванням норм п. 164.4 ПКУ;

у графі 6 рядка 10.7 Декларації вказується сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, розрахована за ставкою 18 %;

у графі 7 рядка 10.7 вказується сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету, розрахована за ставкою 1,5 %.

По материалам Категорія 103.24 «ЗІР»
Отключить рекламу
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться