Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


23.09.19
37478 21 Печатать

З 1 жовтня будуть діяти нові бюджетні рахунки за стандартом IBAN

Державна податкова служба України повідомляє, що з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у зв’язку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN.

Державною казначейською службою України на виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» забезпечено перехід на міжнародні номери рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Як раніше повідомляла Державна казначейська служба, з 01.10.2019 до 31.10.2019 - перехідний період, з 01.11.2019 рахунки за стандартом IBAN діють у постійному режимі. Проте, ДПС у своєму повідомленні про перехідний період не згадує. 

Інформація щодо реквізитів зазначених рахунків розміщена на субсайтах територіальних органів ДПС офіційного вебпорталу ДПС (www.tax.gov.ua) у рубриці «Бюджетні рахунки»:

Зверніть увагу! Для сплати ЄСВ рахунки за стандартом IBAN діятимуть з 1 листопада. 

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • РК
23.09.19 09:06

что-то не открывается сам сайт

Ответить
  • Наталия
23.09.19 09:09

Не открывается Кировоградская область(((

Ответить
  • Ирина
23.09.19 09:18

и Донецкая тоже не открывается

Ответить
  • клава
23.09.19 09:24

І Харківська!  ОТО сервіс!!

Ответить
  • Mariya A.
23.09.19 10:01

Відкрила Харківську обл.
По ЄСВ ще старі рахунки. Решта - в форматі IBAN.

Ответить
  • Админ
23.09.19 10:05

Сайт ДПС работает с перебоями, поэтому могут не открываться ссылки 

Ответить
  • SHADOW
23.09.19 10:39

а по ЕСВ когда данные будут? или уже были?

Ответить
  • клава
23.09.19 10:47

SHADOW, ЕВС будут меняться с 01,11. пока расслабьтесь. Дайте и дфс-ными налогами разобраться

Ответить
  • SHADOW
23.09.19 10:54

клава, 

Ответить
  • Джек
23.09.19 10:39

 и меня интересует ЕСВ

Ответить
  • М.В.
23.09.19 10:51

По ЕСВ счетов на сайте ГФС не бывает, смотрите казначейский.

Ответить
  • ЕленаНик
23.09.19 11:19

М.В., ну як це не буває. А це, наприклад,  що?  http://mk.sfs.gov.ua/data/files/240641.xls

Ответить
  • Марина
23.09.19 11:09

А что со счетами ЕСВ?

Ответить
  • Анн
23.09.19 12:07

меня интересует когда будет наш НДС-ный счет )))

Ответить
  • Ева
23.09.19 13:32

Нужно смотреть в Электронном кабинете. Но пока там старые счета.

Ответить
  • МС
23.09.19 14:59

Реквизиты по налогам нужно теперь искать на сайте Казначейства https://www.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv-po-oblastyah-u-formati-xls

Ответить
  • Лорик
24.09.19 09:44

Зробила висновок, зарплату перерахую 27. Бо не факт, що  з 1.10 все оновиться і запрацює. 

Ответить
  • alla
24.09.19 14:56

Как узнать новый  счет по НДС?

Ответить