Отключить рекламу

Подпишитесь!


02.10.19
745 0 Печатать

Відповідальність за утримання податку на доходи нерезидента під час виплати такого доходу

Чи нараховується контролюючим органом штраф відповідно до ст. 127 ПКУ та пеня, якщо платник податку під час виплати доходу нерезиденту не утримав податок на доходи нерезидента та не сплатив його до бюджету, не відобразив виплату доходу нерезиденту в Податковій декларації з податку на прибуток підприємств, однак до подання уточнюючої декларації сплатив податок з таких доходів та штраф у розмірі 3 %?

ПКУ передбачає застосування штрафу до платників податків відповідно до ст. 127 ПКУ у разі порушення правил нарахування, утримання та сплати (перерахування) податків у джерела виплати.

До платника, який виявив факт заниження податкового зобов’язання минулих податкових періодів, самостійно донарахував суму податкових зобов’язань з дотриманням вимог пункту 50.1 ПКУ та сплатив суму недоплати та штраф у розмірі 3 % від такої суми до подання уточнюючого розрахунку, не застосовуються штрафи, передбачені ст. 127 ПКУ.

При цьому, якщо платник податків подав уточнюючу Декларацію після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов’язання, визначеного ПКУ, та не нарахував суму пені згідно зі ст. 129 ПКУ, то пеня нараховується контролюючим органом самостійно.

По материалам Категорія 102.25 «ЗІР»
Отключить рекламу
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться