Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


09.10.19
16853 20 Печатать

ДПС перевірятиме лише ризикових платників

"Систему аудиту буде перезавантажено. Кількість перевірок суттєво скоротиться, перевірятимуться лише ризикові платники. При визначенні ризиків застосовуватиметься інтелектуальний підхід. Планується, що нові зміни дозволять збільшити відсоток сплати за результатами перевірки до 40 %", - про це повідомив Голова ДПС Сергій Верланов під час робочої зустрічі з литовсько-латвійською делегацією на чолі з Головою Державної податкової інспекції при Міністерстві фінансів Литовської Республіки Едітою Янусієне та Головою Служби державних доходів Латвійської республіки Євою Яунземе.

Під час зустрічі очільник ДПС розповів іноземним колегам про становлення оновленої податкової служби, її основні завдання та пріоритети.

«Нова податкова вже працює. Нарешті служба демілітаризована. Це дозволяє нам будувати відносини з платниками податків на засадах партнерства. Наше головне завдання – забезпечити добровільну сплату податків. А для цього маємо розвивати сервіси, щоб спілкування з податковими органами було максимально комфортним, щоб, власне, платник забув дорогу до податкової», – наголосив Сергій Верланов.

«Ми повинні змінити  підходи і до судового оскарження – йти в суд маємо із залізними аргументами. Тоді зможемо виконати наше завдання – щонайменше 70% рішень по справам за участю податкової мають бути на нашу користь. Висока якість роботи податкових юристів при зменшенні кількості податкових перевірок – це те, до чого ми зараз йдемо», – підкреслив Сергій Верланов.

Представники литовсько-латвійської делегації також відзначили важливість скорочення кількості податкових перевірок. Це дозволяє акцентувати увагу виключно на тих платниках, які мають ризики несплати коштів до бюджету. Саме за таким принципом і працюють в податкових органах Литви та Латвії. Такий вибір пріоритету є важливим сигналом готовності податківців до підвищення якості своєї роботи.

Так, зокрема, зазначалося, що сумлінний платник податків має отримати всі умови для своєї діяльності та не зазнавати жодних перешкод з боку контролюючих органів. Натомість нечесні суб’єкти господарювання, діяльність яких завдає шкоди і бюджету, мають потрапити в зону особливої уваги.

Сергій Верланов також поінформував гостей про ухвалені законопроекти, які спрощують ведення бізнесу. Зокрема,запроваджується єдиний рахунок для сплати податків, впроваджується єдина звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (з 16 звітів буде лише 4 щоквартальних).

Очікують на підписання Президентом і законопроекти щодо впровадження новітніх РРО, який надасть можливість впровадження альтернативи класичним реєстраторам розрахункових операцій.

«У нас сьогодні важливий та водночас непростий  період. Ми завершуємо формування податкової служби, незабаром будуть оголошені конкурси на посади керівників територіальних органів. При цьому ми отримуємо нові законодавчі ініціативи, закони, які готові імплементувати, працюємо над діджиталізацією, спілкуємося з бізнесом та громадськістю для того, щоб ставати кращими, та виконуємо свої завдання з наповнення бюджету. І це лише півтора місяці повноцінної роботи податкової служби. Ми маємо потенціал і готові до подальших викликів та завдань», – наголосив Сергій Верланов.

По материалам ДПС

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • ок
09.10.19 09:13

конечно, но только в список рисковых попасть может кто угодно не понятно за что

Ответить
  • ННД
09.10.19 10:34

ок, а як вийти з ризикових процедури нема. Ось і боротьба з корупцією.

Ответить
  • Татьяна
09.10.19 11:41

ННД, очень сложно.По суду доказали,, что неризкові, так ГНИ взяла нам  новой датой поставила ризковість в сентябре.И опять все заново.

Ответить
  • ок
09.10.19 10:40

дизлайк наверно налоговик поставил, который списки рисковых формирует. он как раз знает за что он так с нами 

Ответить
  • Перекатиполе
09.10.19 10:55

Обольщают "количество проверок сократиться", "засади партнерства", "добровільна сплата податків".
В реальности законопроекты - увеличение сроков проверок, повышение налогов и штрафов, использование единого счета налогов для вечного податковой ловушки.

Ответить
  • @@@
09.10.19 11:43

Перекатиполе,   
100 %

Ответить
  • Ігор
09.10.19 11:03

То нехай юристи припиняють єдину в світи практику, коли будь який судовий розгляд ведуть по всім судам - з низу до Верховного. Що, державних грошей для цього багато? Чи навмисне створення складних умов судового оскарження ваших дій?
І ще: азаров теж вимагав 70% судових рішень на його користь. Чим закінчилось? Корупція з фіскальні почала розповсюджуватись на: суди, депутатів, чиновників і далі по країні.

Ответить
  • Ігор
09.10.19 14:33

Розкрито корупційні "схеми" начальника ДФС Київської області Кавилінаhttps://www.rbc.ua/ukr/news/ekspert-razoblachil-shemy-nachalnika-gfs-1570614849.html

Ответить
  • Марина
09.10.19 11:23

Ігор, можно подумать до этого коррупции там не было?

Ответить
  • Ігор
09.10.19 11:45

Марина,
Корупція є в будь-який країні, в різних розмірах. Однак Україна перша після комуняцьких країн, навіть Трамп про це заявляв.
В самій Україні поширення тотальної корупції почалось з саме з фіскальні - вона пробабця.

Ответить
  • Надежда
09.10.19 12:08

Ігор,  Коммунисты, социалисты.... Посмотри за кого голосует западная Европа - Португалия, Испания, Италия, Франция...
Чего то самые свидомые по безвизу туда и рванули на заработки.

Ответить
  • Мария
09.10.19 12:24

Мне одной показалось, что мессиндж был таковым "надо увиличить сумму вымогательства при проверке на 40%"?

Ответить
  • 1963
09.10.19 12:46

А мне понравилась фраза Интеллектуальный подход,это как раз про наших налоговиков!!!

Ответить
  • Мария
09.10.19 13:20

1963, это ж где столько интеХтуалов-то набраться))))

Ответить
  • Надежда
09.10.19 12:59

1963, А шо такое? Разве Ирпенская академия при приравнена к Гарварду?  За шо батьки платили?

Ответить
  • Податковий адвокат Андрій Тамошюнас
09.10.19 13:12

1️⃣ Відчуття стороннього спостерігача: чим більше "сервісів", тим більше у бізнеса проблем! - але винного потім не знайдеш ... точніше в усьому винна програма ... це "вона рахує" 

2️⃣ Менше перевірок (не факт) ... більше нарахувань (факт) - це ми вже проходили не раз❗️

3️⃣ Критерії "ризиковості" завжди виписуються розмито - "збіг? Не думаю!"

4️⃣ Процедура контролю закритою була ... і залишається - часто самі податківці не можуть "члєнораздєльно" пояснити причини візитів ...

5️⃣ Відповідати податківці не хочуть ... та й не потрібно - реального механізму притягнення до відповідальності нема і судячи з усього не передбачається❗️

А що змінилось❓

Ответить
  • Andrey
09.10.19 16:18

От якби те все, що так гарно розписано, ще й на практиці працювало. А на рахунок ризиковості, банально пропишуть один з пунктів, наявність в податковому органі інформації про можливе здійснення платником ризикових операцій...ну а далі ви самі все знаєте 

Ответить
  • Светлана
09.10.19 16:59

Andrey, 100%

Ответить
  • Н
09.10.19 21:50

А где ответственность ДПС и прочих?! Пока не введут ответственность гос.структур и чиновников перед гражданами и предприятиями, так и будут нас "чихвостить и в хвост и в гриву под разными соусами"(((

Ответить
  • Ignar
15.10.19 10:14

Благими намерениями  дорога в ад вымощена. Самое главное - сколько написали, чтобы столько и взыскать. Для этого и судебную реформу под себя заточат. Кто сталкивался с налоговыми в Европе, тот подтвердит, что нашего горбатого и могила не исправит

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям