Отключить рекламу

Подпишитесь!


10.10.19
2075 18 Печатать

Ксению Ляпину уволили с должности главы Государственной регуляторной службы

Такое решение приняло правительство, - сообщает РБК-Украина

Кабинет министров на заседании 9 октября 2019 года решил уволить Ксению Ляпину с должности главы Государственной регуляторной службы. Об этом сообщает пресс-служба Кабмина.

Также правительство приняло решение о временном возложении исполнения обязанностей главы Государственной регуляторной службы Украины на Олега Мирошниченко.

Напомним, Кабинет министров назначил Ксению Ляпину главой Государственной регуляторной службы Украины в январе 2015 года.

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Бух
10.10.19 07:05

А что так? Не понравилось её последнее непринятие инноваций в НКУ, что не промолчала, а была официальная негативная реакция? Ответный ход не заставил себя долго ждать. Остальные будут "одомрямс"? 

Ответить
    Оценить
  • 68
  • 3
  • Макс
10.10.19 07:54

Это та, которая в открытую выступила против очередного налогового "покращення" от Зе-команды? Уволили на следующий же день! Европа говорите, да?

Ответить
    Оценить
  • 73
  • 3
  • головбух
10.10.19 08:51

Головний месседж діючої влади: "сидіть і не рипайтеся"

Ответить
    Оценить
  • 46
  • 3
  • 123
10.10.19 11:49

Цікаво по якій статті її звільнили??

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Адмін
10.10.19 12:42

123, Звільнити Ляпіну Ксенію Михайлівну з посади Голови Державної регуляторної служби України  
відповідно до частини першої статті 871 Закону України “Про державну службу”.
частина перша прописана так:
Крім підстав, передбачених статтею 87 цього Закону, суб’єкт призначення може прийняти рішення про звільнення державного службовця з посади державної служби категорії "А" з власної ініціативи, за поданням Прем’єр-міністра України або відповідного міністра чи керівника центрального органу виконавчої влади (керівника державного органу) протягом чотирьох місяців з дня призначення Прем’єр-міністра України або відповідного міністра чи керівника центрального органу виконавчої 

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • Ігор
10.10.19 09:30

Знов країна несе втрати тих, хто вивів її на 1 місце в світі. Завдяки таким захисникам: Держпраці, Держекології, кишеньковим профспілкам волинця та іншим "гарним поліцейським", (які лишались чесними та схудлими на важкій роботі серед глибоко не корумпованої країни) цієї в Україну приїхало більше 10 мільйонів заробітчан з Польщі, ФРГ, Чехії та іншої Європи. Вони тут не тільки заробляють але й підтримують свої сім'ї вдома.

Ответить
    Оценить
  • 13
  • 4
  • Аля
10.10.19 12:02

Ігор, Волинець - дуже шанована людина, Ви загнули.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 3
  • Ігор
10.10.19 14:52

Аля, дякую за увагу до мого коментаря.
Зараз мені дуже соромно за різку відповідь:
А якими поважними були сталін та ленін. А скільки поважних було після них. Так знаю, що вже після них зруйнували "Таку країну". От тільки в світі всі країни розвиваються, і тільки в нас все колись та постійно гірше. Ось такий спадок від "поважних". Про розвиток західних ми знаємо. Приклади: Камбоджа де пол потом знищено 1/3 населення, вся інтелігенція. Зараз відроджується після спадку великого вождя. Африканські країни, в яких правили людожери-вожді - зараз ВВП 8% - 15% на рік росте.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 2
  • Тиса
11.10.19 10:44

Ігор, сталін та ленін - людожери, не порівнюйте.

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 3
  • Тиса
10.10.19 12:01

Ігор, не вважаю, що ви правий.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 4
  • Александр
10.10.19 10:47

Доляпалась.... - простите не сдержался

Ответить
    Оценить
  • 11
  • 4
  • Ефим
10.10.19 12:04

Александр, может, доксенилась?  Плохой шутке - не место в приличной маршрутке.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Александр
10.10.19 14:25

Ефим,
Разве было не понятно, что заявление на стол и говори что хочешь, а так чтобы и работать и критиковать не будет?

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 1
  • Алла
10.10.19 11:36

Быстро. Не успела слово против молвить, как последовала реакция. Тогда может всю службу распустить?

Ответить