Отключить рекламу

Подпишитесь!


11.10.19
700 9 Печатать

Збору на розвиток спорту не буде: автор вирішив відкликати законопроект

Як пам'ятають наші читачі, народним депутатом Олександром Дубінським було запропоновано внести зміни до ПКУ щодо запровадження загальнодержавного збору на розвиток спорту у розмірі 1 % від операцій з купівлі іноземної валюти у готівковій формі (законопроект № 2208 )

10 жовтня Дубінський на своїй сторінці в facebook  повідомив про свій намір відкликати зазначений проект. Таке рішення народний депутат прийняв на підставі опитування, проведеного серед його підписників. 79% осіб, прийнявших участь в опитуванні, не підтримали запропоновану ініціативу щодо запровадження збору на розвиток спорту. 

На момент підготовки цього матеріалу на сайті Верховної Ради немає інформації про відкликання законопроекту.

Отключить рекламу
Комментарии
  • Наталья
11.10.19 09:28

Ага, на спорт собирать против - отменим. Придумаем следующий благовидный предлог, потому как ключевое слово "СОБИРАТЬ!!!", а на что - это уже дело полета фантазии.

Ответить
    Оценить
  • 15
  • 1
  • ок
11.10.19 09:30

собираемость налогов включает в себя два понятия: побираемость у богатых и отнимаемость у бедных 

Ответить
    Оценить
  • 11
  • 0
  • Дмитрий
11.10.19 09:55

Стендаперы *еровы-пернут и смотрят на реакцию, сойдет их это с рук или удушат в лифте...

Ответить
    Оценить
  • 13
  • 1
  • клава
11.10.19 12:08

вот уж воистину -хозяева своих слов - захотели дали, захотели- назад забрали. Зато день оплаченный прошел.

Ответить
    Оценить
  • 12
  • 0
  • Ігор
11.10.19 13:33

Баба з возу - країні легше.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Andrey
11.10.19 14:04

Давайте введемо податок на депутатський мандат, по суті це теж один з видів підприємницької діяльності

Ответить
    Оценить
  • 19
  • 0
  • *
11.10.19 16:58

это че за сбор такой? нечем уже качков из подворотни, ой, спортзала содержать? Или качки закончились/поумнели?)))))))

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Елена
11.10.19 22:13

не расслабляйтесь - он действительно устраивает опросы на фб. А идей много, партия-то рулить не даёт.

Ответить
    Оценить
  • 4
  • 0
  • Шурик
12.10.19 17:08

"Сбор на утренне похмелье" надо обязательно ввести.

Ответить