Отключить рекламу

Подпишитесь!


15.02.20
525 1 Печатать

За несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи передбачена відповідальність

Нагадуємо, що громадянин України (платник податку – фізична особа), у якого виникає об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором, зобов’язаний подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (крім випадків, передбачених п.179.2 ПКУ) та сплатити відповідні податкові зобов’язання.

При цьому, податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – до 1 травня року, що настає за звітним.

Водночас, як це передбачено п. 120.1 ПКУ, несвоєчасне подання платником податків – фізичною особою податкової декларації тягне за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень.

Крім того, відповідно до ст. 1641 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, відсутність ведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від 3 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

По материалам ГУ ДПС у м. Києві
Отключить рекламу
Комментарии
  • *)
15.02.20 13:46

Здравствуйте! Подскажите, если получил в спадок земельный пай от брата отца(дядя) нужно ли подавать декларацию про майновый стан и доходы? Возможно нотариус это сделал при регистрации спадку? 

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться