Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


26.03.20
6083 24 Печатать

Вчасно сплатіть податки! 30 березня останній день сплати податків та зборів за лютий 2020 року!

30.03.2020 року - останній день сплати за лютий 2020 року:

 - податку на додану вартість;

- акцизного податку;

- податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу;

- військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу;

- податку на доходи фізичних осіб із загальної суми доходів у вигляді процентів, нарахованих на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків, ощадних (депозитних) сертифікатів, вкладів (депозитів) членів кредитної спілки у кредитній спілці;

- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами за найманих працівників;

- рентної плати за:

-- користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

-- користування радіочастотним ресурсом України;

--транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;

-- транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

- плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян).

Дізнатися про реквізити рахунків для сплати податків в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України можна:

- на офіційному вебпорталі ДПС

у рубриках:

-- Головна/Бюджетні рахунки;

-- Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування/Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску (з 03.01.2020).

- у приватній частині Електронного кабінету в меню «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

По материалам ДПСУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Вікторія
26.03.20 02:15

ЧЕМ их платить?????

Ответить
  • ЯЯ
26.03.20 08:21

Вікторія, У нас не чем!! Представляю как будут штрафовать после карантина,потирая руки и приплясывая. И опять будет банкет за наш счет.

Ответить
  • охохо
30.03.20 08:52

ЯЯ, полагаю, что надо налоги( кроме НДС  акциза и ренты )  заплатить до конца карантина,  штрафа и пени не будет. второй вопрос, а появятся ли  деньги до конца карантина ?

Ответить
  • SHADOW
26.03.20 08:42

кто о чем, а вшивый о бане...

Ответить
  • Татьяна
26.03.20 09:12

Уважаемые коллеги!! Кто уже сдал уточняющие декларации,
подскажите , как правильно  сдать уточняющие декларации по аренде земли и недвижиммости, чтобы исключить  март апрель от уплаты налога.
Декларация по аренде земли: 
расчет суммы арендной платы:   колонка 12 (годовая сумма арендной платы) = какую указать  расчетную сумму 
Расчет налогового обязательства: ряд3  колонка  3 ( годовая сумма)
март, апрель-пустые периоды (прочерк).
Декларация по недвижимости:
стр 6=какой расчетной сумме
Приложение 2: колонка15 =какой расчетный показатель  : 2квартал =какой расчетный  показатель

Ответить
  • Маруся
30.03.20 14:15

Татьяна,на форумі чітко все розписано, в яку колонку, що проставляти, зайдіть почитайте, буде вам щасття.

Ответить
  • Алла
30.03.20 10:24

Татьяна, А есть сроки сдачи уточненки?

Ответить
  • святой
30.03.20 11:34

Алла, Есть до 31 мая.

Ответить
  • Постійний читач
30.03.20 12:17

святой,
ДО 20.04!!!
в ідеалі, щоб зняти нарахування за березень

Ответить
  • Маруся
30.03.20 14:17

Постійний читач,я взагалі не можу здати звіт, закінчились електронні ключі, податкова закрита, Приват 24 в онлайні, повний капець.

Ответить
  • Света
26.03.20 09:23

Татьяна:: таб.3 ряд.3 и 5 март и апрель пустые; таб.2  кол.12 убираете автоматичний розрахунок и ставите нужную сумму 

Ответить
  • Татьяна
26.03.20 09:47

Светлана! СПАСИБО.
А по налогу на недвижимость?

Ответить
  • Татьяна
26.03.20 09:49

Светлана!  Спасибо.
А по налогу на недвижимость?

Ответить
  • Света
26.03.20 10:24

Татьяна: не знаю, мы не плательщики этого налога

Ответить
  • Andrey
26.03.20 11:23

Що кому, а курці просо....Кабінет зремонтуйте електронний, стоїть дубом з самого ранку

Ответить
  • Євгеній
26.03.20 12:01

Таня. За 1-ий і 2-й кв.зменшуєте суму на1/3. Відключаєте автомат і аналогічно по деці аренди землі.

Ответить
  • Лариса
26.03.20 13:01

Татьяна, я звонила инспектору, она сказала, что ждут разъяснение, может уберут автоматически у себя в базе и не надо будет сдавать уточн-ку

Ответить
  • Татьяна
26.03.20 14:07

Евгений, Лариса,  спасибо!!!

Ответить
  • павелл
26.03.20 17:13

Вони знущаються з нас. Спочатку надали "пільги", а тепер нагадують за своєчасну сплату.

Ответить
  • 111
30.03.20 02:17

павелл,льготы за март и апрель а за февраль оплату никто не отменял

Ответить
  • охохо
30.03.20 08:48

111,оплату не отменял , но штраф и пеню за несвоевременную оплату убрали, 

Ответить
  • Вячеслав
30.03.20 10:21

И Админ. штраф по-каждому факту вообще никто не отменял

Ответить
  • Елена
30.03.20 10:48

Поэтому, чтобы уйти  от админштрафа, я плачу например  аренду земли за февраль не полностью (всю сумму сейчас не можем заплатить). Платежка подана, админштрафа не будет, а 10-20% штрафа от суммы недоплаты и пени на сегодня не должно быть.

Ответить
  • 3020
30.03.20 11:24

Как все это платить, если  до места работы доехать нельзя?!!!! И офис закрыт. Все в бесплатный отпуск отправлены!!!

Ответить