Подпишитесь!


24.05.20
702 2 Печатать

Столичні дитячі садочки заплановано відкрити 1 червня

Роботу дитячих садочків у столиці планується відновити з 1 червня. Про це під час онлайн прес-брифінгу за результатами засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Дитячі садочки почнуть працювати з 1 червня. Для приведення їх до ладу потрібно 7-10 днів, щоб дітки змогли 1-го червня повернутися до садків. Ми працюємо над тим, щоб доступ дітей до них був у звичайному режимі. Але звертаюся до батьків: якщо є можливість залишати дітей вдома, – залишайте», – заявив Валентин Мондриївський.

Також він додав, що для безпечного функціонування садочків є все необхідне для їх дезінфекції. Особлива увага буде приділятися для мінімізації контакту батьків з іншими дітьми та вихователями.

«Діток будуть зустрічати вихователі на вході до дитячого садочка, щоб контакт батьків з іншими дітьми та батьками був мінімальним. Ми маємо зробити все для безпечного перебування маленьких киян та працівників дошкільних закладів», – додав Валентин Мондриївський.

Із відповідним регламентом ознайомлені всі дошкільні столичні заклади усіх форм власності.

По материалам Київська міська державна адміністрація
Рубрика:
Комментарии
  • Вячеслав
24.05.20 01:49

Ага, возле входа будут толпиться воспитатели с кучками детей, которые конечно же не станут общаться между собой. И по нескольку групп у одного входа. Умно...

Ответить
    Оценить
  • 1
  • 1
  • АНЯ
06.06.20 22:28

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд