Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


31.10.20
1273 5 Печатать

Дистанційне навчання не замінить повноформатну освіту, але Україна готова до його впровадження, – Сергій Шкарлет

Лунають закиди стосовно того, що Україна не готова до дистанційного навчання – це образа для більшості педагогічних працівників, які досить наполегливо впровадили в життя форму дистанційного навчання. Україна на сьогодні відносно готова до дистанційної форми освіти. На цьому наголосив очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет під час ток-шоу «Марафон» на телеканалі «Наш» 27 жовтня 2020 року.

Також Сергій Шкарлет звернув увагу на те, що заклади освіти в усьому світі сьогодні намагаються пристосуватися до умов пандемії, враховуючи, що це незвичні умови.

«На моє переконання, враховуючи і позицію фахівців-освітян, дистанційне навчання ніколи не замінить той реальний формат спілкування, який є в очному, повноформатному навчанні. Завжди дистанційну освіту розглядали, як можливість здобування додаткових переваг. Але є той факт, що «червоний» рівень епідемічної небезпеки передбачає проведення виключно дистанційних занять», – зазначив т.в.о. Міністра.

Сергій Шкарлет розповів, що організація освітнього процесу, у тому числі в дистанційному чи змішаному форматах в умовах пандемії, потребує не лише коштів, а й значною мірою бажання і прагнення до змін, роботи та організації керівників закладів освіти. Завдяки народним депутатам України вдалося внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та як виняток з положень частини четвертої статті 1032 Бюджетного кодексу України дозволити використовувати залишки освітньої субвенції 2019 року, а це 3,3 млрд грн, для протидії розповсюдження коронавірусної інфекції.

«Додатково, на сьогодні, Уряд перерозподілив 539 млн грн в межах видатків, передбачених МОН на 2020 рік, для забезпечення дезінфекційними засобами шкіл у цьому році. Також за підтримки Президента та Уряду вдалося окремою бюджетною програмою закласти до проекту бюджету на 2021 рік кошти для боротьби з коронавірусом», – повідомив очільник МОН.

Нагадаємо, з 16 жовтня набули чинності оновлені умови дистанційного навчання у школах. Громадяни України можуть звертатися на «гарячі лінії» Державної служби якості освіти стосовно недотримання безпечних умов освітнього процесу.

По материалам КМУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • 1
31.10.20 07:44

А зачем же они тогда вводят такое обучение?! Они знают, что это плохо и все равно делают? Получается, что наносят вред стране (его людям) умышленно?

Ответить
  • Шурик
31.10.20 19:08

Затем что можно сразу в Штатах, Германии или Франции . Для этого и отторжение от мовы вытворяют. Её нужно похерить в дыстанцийном обучении. Парлеву унд шпрехен.

Ответить
  • 777
31.10.20 12:28

Как мама двоих детей школьников, скажу что не готова страна к дистанционному обучению. И многие родители тоже

Ответить
  • Владимир
01.11.20 09:51

777, конечно. Отправил в школу и голова не болит...

Ответить
  • levva
02.11.20 14:38

Владимир, извините ваши родители учили вас вместо учителей? То есть родители кроме своей специальности должны быть физиками, химиками, математиками и т д. Но при это родители работают, а учителя  продолжают получать зарплату. У меня два школьника. И на дистанционке у нас учитела ничего не делают, только сбрасывают домашние задания. Я понимаю что то помочь, но быть преподавателем по всем предметам... 

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям