Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


23.11.20
3273 10 Печатать

Мінцифри запроваджує нові цифрові рішення для протидії COVID-19

В Україні запрацюють чат-бот для координації госпіталізації та відкритий дашборд вільних місць, електронні направлення на ПЛР-тестування та інші сервіси для протидії поширенню коронавірусу.

Про це розказав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час онлайн-брифінгу.

“Розуміючи виклики, які стоять перед країною у боротьбі з коронавірусом, Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поставили завдання Мінцифрі долучитися до розробки нових цифрових рішень у протистоянні пандемії. Ми вже маємо візію і працюємо над реалізацією. Надважливо у протистоянні пандемії – працювати з реальною та актуальною інформацією. Зараз ми фокусуємося на зборі якісних даних щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в Україні", – розповів Михайло Федоров.

Мінцифри залучено до штабу протидії COVID-19 та розробки нових технологій. Разом з Урядом та МОЗ Міністерство працює над цифровізацією та централізацією збору інформації щодо фактів і підозр про випадки інфекційних захворювань. Це дозволить швидше та ефективніше планувати розширення лікарень, забезпечення персоналом та закупівлі ліків. Для цього Мінцифри:

  • спрощує процес оперативної госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Спільно з МОЗ збиратиме дані про наявність місць, госпіталізованих та виписаних пацієнтів, запаси кисню в лікарнях в режимі реального часу через чат-боти та дашборди. Інформація відображатиметься для диспетчерів швидких та сімейних лікарів. Завдяки цим інструментам вони будуть розуміти, куди можна направляти пацієнта на госпіталізацію;
  • оновлює та вдосконалює мобільний застосунок для контролю самоізоляції “Вдома”. Зокрема, люди зможуть вказувати симптоми, які будуть оброблятися Центром громадського здоров’я. Завдяки цьому можна буде розвантажити сімейних лікарів, а також оперативно відстежувати інформацію про погіршення стану здоров’я;
  • запроваджує е-направлення на ПЛР-тестування. Наразі е-направлення вже працюють у поліклініках. На черзі — лікарні швидкої допомоги та стаціонарні лікарні. У такий спосіб можемо оперативно відстежувати інформацію щодо результатів тестування та термінів дії тесту;
  • розробляє спосіб впровадження системи QR-кодів, що допомагатиме українцям зрозуміти, чи мали вони контакт з носієм коронавірусної інфекції у громадських місцях. Система QR-кодів потенційно працюватиме у громадських закладах, де епідеміологічно вищий ризик поширення COVID-19.

Раніше за сприяння Мінцифри вже були створені online-дашборди, які відображають достовірну інформацію про боротьбу з COVID-19 в Україні та інформують про забезпеченість медичних закладів необхідними ресурсами.

По материалам КМУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • злой клоун
23.11.20 11:45

коды для больных туберкулезом, СПИД, кори, дифтерии, и проч. тоже будут? "Режимные ай-тишники" - услышала такое выражение. Теперь понятно почему для них постоянно какие-то налог. льготы, за счет других естественннноооо..

Ответить
  • Наталія
23.11.20 11:57

Ви спочатку навчіться розмовляти українською мовою, а потім запозичуйте іноземні слова. Тільки і чути локдаун, чат-бот, дашборд. І ще:Те, що тут пише - це одне, а реальність інша. Лікарняні закривають навіть із позитивним тестом і виходь на роботу. Таке враження, що поставили ціль, щоб всі заразилися. Вас язик від цієї брехні ще не болить, пухирів там немає?

Ответить
  • Елена
23.11.20 17:16

Наталія, а вы их не затюкивайте для начала. Сколько специалистов заткнулось, когда их начали терроризировать незнанием украинского, забыли? Так я напомню - ведущие специалисты - 100%. Налоговая - 100%. Министерства - 100%. Школы -100%. ВУЗы - 100%.

Ответить
  • Наталія
24.11.20 09:06

Елена,Так може пропонуєте російською все подавати. Слабо жити в Україні і невивчити українську. Тумо що "непанимаю".

Ответить
  • Елена
25.11.20 18:16

Наталія, "медичний чекап" Супрун вас так же выбешивал?

Ответить
  • Рыжий
23.11.20 14:11

Хотелось бы услышать стоимость для бюджета этих нововведений, так сказать, для оценки эффективности.

Ответить
  • Елена
23.11.20 17:11

картонный танк вспомнился. 

Ответить
  • Надежда
23.11.20 18:00

Цифровой эксгибиционизм!
Смарфонами чума не лечится, нужны прививки.

Ответить
  • злой клоун
23.11.20 19:28

Надежда,

" 73% всех случаев заражения корью пришлись на 9 стран мира. Наибольшие вспышки произошли в Конго, на Мадагаскаре, в Грузии, Украине и Казахстане. Всего за год инфекция стала причиной 207,5 тысячи смертей." Но деньги выделят не на программу вакцинации  , а на проЭкты  мин.цифры..

Ответить
  • Шурик
23.11.20 19:43

Осталось только за мелочишком - чтобы государство отстало от людей, дало им спокойно жить, зарабатывать и купить смартфоны.
В дырьжаве мовы и виры невозможно, это же главный конёк - это поиздеваться над людьми.

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям