Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


27.11.20
14532 34 Печатать

Виплата допомоги ФОПам на дітей: текст постанови є на сайті КМУ!

Як ми повідомляли у замітці Кабмін відновлює виплату допомоги ФОПам на дітей уряд прийняв рішення відновити на період з 01.11.2020 р. по 31.12.2020 р. виплату допомоги на дітей підприємцям - єдинникам першої та другої груп.

Відповідну Постанову прийнято на засіданні Уряду 25 листопада 2020 р. 

Сьогодні, 27 листопада, на сайті Кабміну оприлюднено текст цього документу, а саме постанови КМУ від 25.11.2020 р. № 1171.

У п.4 цього документу зазначено, що постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 листопада 2020 року.

Нагадаємо, що постановою передбачено, що ФОПам, які отримували допомогу у травні-серпні 2020 р. буде продовжено виплату без подання нової заяви та необхідних документів. Таким особам виплату буде здійснено у грудні 2020 р. за листопад та грудень.

Особам, які раніше не зверталися за зазначеною допомогою, необхідно подати заяву та документи до 15 грудня 2020 р. Допомога також буде призначена за листопад та грудень 2020 року. 

Зауважимо, що допомога призначалася ФОПам - єдинникам першої та другої груп, які:

- сплатили ЄСВ за всі місяці 2019 року (всі місяці після держреєстрації, якщо зареєструвалися у 2019 році); 

- зареєструвалися як фізичні особи - підприємці у січні - березні 2020 року; 

- отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе ЄСВ; 

- до березня 2020 р. (включно) перейшли на єдиний податок першої або другої групи.

Допомога призначається на кожну дитину до 10 років включно у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року.

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Антон
27.11.20 18:55

Получается все кто зарегистрировал ФЛП после марта 2020 помощь не положена?

Ответить
  • Люся
27.11.20 19:04

Антон, получается так 

Ответить
  • Вика
27.11.20 19:16

Попередню допомогу виплачували на дітей до 10 років, а зараз - 10 років включно. Дитині в лютому виповнилось 10 років і було відмовлено в допомозі.

Ответить
  • Вадим
28.11.20 05:59

Вика, неправда. Предыдущее постановление КМУ 329 от 22.04.2020 так же содержало "10 лет (включительно). Ребенку исполнилось полных 10 в сентябре. До того получили все выплаты(май,июнь, июль,август). Должны были получить еще в сентябре, но помощь была прекращена в июле. На сайте Минсоцполитики так и висит объявление.

Ответить
  • Алла
28.11.20 11:08

Это для ФОПов 1 и 2 групп? Для детей ФОПов 3группы эта помощь не предусмотрена?

Ответить
  • Татьяна
29.11.20 21:47

Алла, не положена. Типа у ФОПов 3-ей группы нет детей...или ЕСВ они не так как все платят...так для меня и осталось загадкой, из каких соображений исходили законотворцы...

Ответить
  • Татьяна
29.11.20 21:45

Алла,

Ответить
  • Наталия
28.11.20 18:25

А тем ФОПам, кто не воспользовался в прошлый раз этой помощью, будет ли компенсация за прошлые месяци?

Ответить
  • Светлана
28.11.20 21:48

Наталия, нет, подадите заявление, получите за ноябрь и декабрь  

Ответить
  • Виктория
29.11.20 01:29

Подскажите, заявление можно подать онлайн? Или нужно ехать в ЦЗ?

Ответить
  • Вадим
29.11.20 20:25

Виктория, онлайн, через сайт Минсоцполитики. Справку ОК-5 тоже в ПФУ вытягиваете. Свидетельство о рождении сканируете телефоном (Adobe Scan). Я весной все оформил, не выходя из дома.

Ответить
  • Виктория
30.11.20 01:02

Вадим, странно, сайте Минсоцполитики в разделе «e-сервіси - допомога ФОП на дітей» ещё указана постанова про «Завершення виплат...01.09.2020»
Наверное, ждут 15 декабря, чтоб восстановить сервис)

Ответить
  • Валентина
30.11.20 11:15

Скажіть, якщо моїй доньці зараз 10 років , то на неї ця допомога має бути?

Ответить
  • Татиана
01.12.20 10:08

Валентина, я так зрозуміла, що ще за той місяць, в якому виповнюється 10 років - допомога має бути і все, далі - ні.

Ответить
  • Лилия
30.11.20 17:23

Странно. ФЛП поменял группу на 2-ю с 01.04.2020 и пособие выплачивали. Получается, что его должны сейчас забрать?

Ответить
  • Юлія
01.12.20 11:09

Я одна не можу зайти на портал саме для оформлення цієї допомоги? У кого працює, кините посилання. Дякую! 

Ответить
  • Наталия
01.12.20 14:17

Юлія, я тоже не могувчера весь вечер пыталась. А сегодня пошла в наше отделение собеса, мне сказали, что у них нет никаких указаний на этот счет, и поэтому заявления они не принимают

Ответить
  • Ольга
03.12.20 12:57

Подскажите, уже начали выплачивать тем, кто раннее получал эти выплаты? 

Ответить
  • Надежда
07.12.20 11:48

Ольга, сегодня проверяла, ещё не было выплат 

Ответить
  • Дмитро
16.12.20 11:34

сьогодні провіряв рахунок ще не має

Ответить
  • Вадим
03.12.20 22:04

Заявления принимают. Все заработало на сайте МСП. Совет: почистите кэш в браузере.

Ответить
  • Юрій
05.12.20 15:28

я підприєьець другої групи, працюю виключно з фізичними особами,(натягування стель) КВЕД 43.39, троє дітей, дружина по догляду за дитиною, старша вчиться у ВИШІ на платному, податки всі сплачую, бізнес стоїть, то як 8000 грн.?

Ответить
  • Альбина
07.12.20 10:21

Есть ли уже информация когда ожидать выплаты, в каких числах? В совбесе молчат  (Днепр)

Ответить
  • stastim
08.12.20 21:23

так а если кто получал, ничего не нужно обновлять и ждать выплаты?
статус предыдущей заявки - удовлетворена! 
нового ничего не написано

Ответить
  • Наталья
09.12.20 15:50

Скажите что то слышно по вфплатам или ни чего?

Ответить
  • Маряна
15.12.20 12:59

Скажіть коли вже очікувати виплат.?у грудні?львівське область.м.Пустомити

Ответить
  • Марина
18.12.20 19:21

Маряна,Ще немає фінансування на 18.12.

Ответить
  • Антоніна
17.12.20 10:36

Підскажіть чи отримаю я допомогу на дитину за листопад,якщо в за травень-червень отримувала,але в 16 листопада зупинила підприємницьку діяльність?І податки за листопад сплочені.Дякую!

Ответить
  • Марина
18.12.20 19:18

Антоніна, Скоріше за все заплатять за 1/2 місяці.

Ответить
  • Марина
21.12.20 15:54

Сьогодні отримали допомогу на дітей ФОП за листопад і грудень.Киівська обл.

Ответить
  • Михайло.
23.12.20 13:38

Чернівці також нарахували виплату за листопад ті грудень 22.12.20.

Ответить
  • Альона
24.12.20 20:55

Киевская область помощь на детей не получила. Я так понимаю в этом году уже и не будет(((

Ответить
  • Наталья
25.12.20 12:11

Одесса тоже молчит и я так думаю что и не будет 

Ответить
  • Надежда
25.12.20 18:13

Чернигов. 24.12 звонила в Управление, сказали деньги закончились и не хватило тем, у кого счёт в Привате. Всем остальным выплачено в полном объёме.

Ответить