Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


24.12.20
4577 19 Печатать

Увага ДПС сконцентрована на бізнесі, який не сплачує податки або веде агресивну податкову політику

Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко та представники Асоціації платників податків України під час онлайн зустрічі обговорили підсумки співпраці у поточному році, новації податкового законодавства та окреслили плани подальшої взаємодії на наступний рік.

За словами Голови ДПС, завдяки сумлінній та своєчасній сплаті платниками податків, руйнуванню схем зловживань з ПДВ та розширенню ринку для роботи легального бізнесу значно зросли надходження до бюджету, зокрема, з податку на додану вартість. Також платники не тільки вчасно отримують заявлені до відшкодування суми ПДВ, а й ДПС повертає накопичені на початок цього року невідшкодовані суми. Зокрема, у грудні цього року платники отримують повернення 14 млрд грн ПДВ.

«ДПС бачить всі резерви для належного забезпечення надходжень платежів до бюджету у наступному році. Наша увага буде сконцентрована на тих, хто не сплачує податки або веде агресивну податкову політику по відношенню до держави. Саме тому у податковій значно посилено аналітичну складову для ефективного контролю за ризиковими операціями», - зазначив Олексій Любченко.

Голова ДПС також подякував представникам громадських організацій та бізнес-асоціацій за розпочату в суспільстві дискусію щодо комплаєнсу бізнесу і держави, належного виконання своїх обов’язків як податковою службою, так і платниками податків.

Так, ДПС здійснює всі заходи для створення належних умов для розвитку сумлінного бізнесу та захисту його від нечесної конкуренції з тіньовим, а також запровадження максимальної кількості послуг, затребуваних бізнесом.

Разом з тим ДПС працює над модернізацією системи податкового комплаєнсу, яка має створити умови для мінімізації ризиків несплати податків, допоможе платникам уникнути найбільш поширених помилок у майбутньому, максимально спростить подання звітності та сплату податків.

Це дозволить вивести відносини податкової служби з платниками податків на новий рівень, який ґрунтується на довірі та партнерстві.

Під час зустрічі учасники також обговорили питання застосування окремих норм податкового законодавства, адміністрування та відшкодування податку на додану вартість, адміністрування акцизного податку тощо.

По материалам ДПСУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Юра Г.
24.12.20 08:00

В теории наверное правильно, но на практике идёт банальная ЗАЧИСТКА РЫНКА.
Элементарно демпенгуя очень короткий промежуток времени все, кто не имеет запаса капитала  попадут под пресс и тю тю. 
Черный рынок давал жить этой стране. 
Голодные украинцы ОЧЕНЬ СТРАШНЫ, И МНЕ ИСКРЕННЕ ЖАЛЬ ВОЛОДЮ МЕСТНОГО РАЗЛИВА. 
Он так и не стал Владимиром, а его мечта, что бы при упоминании о нем все ржали по всей видимости осуществится буквально.
Прикольно, ещё раз убедился в настоящей сути бытия.

Ответить
  • сг
24.12.20 08:52

Юра Г., вы верите что голодные украинцы будут протестовать? сомневаюсь. слишком привыкли терпеть.

Ответить
  • Юра Г.
24.12.20 10:50

сг, Уверен что будут резать хряков что бы покушать

Ответить
  • Світлана
24.12.20 08:34

" Опять будут грабить " :( Сегодня заблокировали 15 РК - вот и весь фокус , это будет работать очень не долго , долго не получится 

Ответить
  • Екатерина
05.01.21 17:02

Світлана, рецепт прекращения беспредела очень прост -  видели забастовки ФОПов, вот на силу эта власть реагирует, а пока мы молчим и платим (или валим из профессии и страны в конечном итоге), ничего не изменится, регистрация очень удобный механизм выкачки денег, ну нет приема против АК.

Ответить
  • Андрій
24.12.20 11:16

Агресивну податкову політику веде якраз ДПС по відношенню до платників податків.

Ответить
  • Влад
24.12.20 13:15

Андрій, при этом ДПС должны выполнять налоговую политику сформированную ВРУ. **здоболы, юл. Уборщица у Любченко когда кинет грязную тряпку на его рабочий стол, прокомментирует: Уволена за агрессивную производственно-трудовую политику...

Ответить
  • ЕленаНик
24.12.20 12:18

А що, в ПКУ або інших кодексах є визначення "агресивна податкова політика"? 

Ответить
  • Ольга
24.12.20 13:17

Елена Ник, статью еще не внесли в НКУ про агресивну податкову політику 

Ответить
  • Ольга
24.12.20 13:20

Лучше б они внесли в кодекс статью об индивидуальной отвественности работников налоговой, а то они никогда ни в чем не виноваты, предъявлять претензии не к кому, а ты всегда виноват полюбе.
 Реально когда тупят там-ответственности ноль.......

Ответить
  • Ігор
24.12.20 13:24

Фіскальні - несіть нісенітницю дбайливо, прагнучи не розплескати. Хороша тільки повна нісенітниця.

Ответить
  • Ігор
24.12.20 13:26

Одного разу король Франції Філіп IV Красивий зібрав усіх своїх вищих державних чиновників і поцікавився, чому податків і різних зборів з підданих збирається все більше і більше, а грошей в казні стає все менше і менше.Чиновники мовчали, понуривши голову.Тоді королівський блазень взяв шматок льоду і попросив передати його королю, пустивши його по колу, з рук в руки.Пройшовши через руки всіх присутніх, до короля дійшла лише маленька крижинка ...

Ответить
  • бублик
24.12.20 13:44

А тема сисек не раскрыта!
Т.е. прощения просим, ошибочка вышла!
Не раскрыт термин "агрессивная налоговая политика" от слова совсем!!!
Агрессивная - вроде бы не очень хорошо,
налоговая - как бы говорит об отъеме денег у бизнеса,
политика - говорят, что дело грязное.
И ЧО получилось?
Не хорошо - отнимать деньги у бизнеса - это мерзость и грязь?
И к кому у НИХ претензии???

Ответить
  • злой клоун
24.12.20 13:54

про агрессивную политику улыбнуло ) Любченко и его хозяева белые и пушистые, смотри Кутузов не перепутай. Долги отдают только трусы (с)

Ответить
  • ***
24.12.20 14:28

Зарікалася свиня гімна не їсти....

Ответить
  • ТАНЯ
24.12.20 15:19

Ну чего вы все возбудились Все как обычно- будут грабить Уважаемые коллеги вы уже давно работаете и пережили не одного Любченко Вспомнился Насиров ...Наш профессиональный ум от этого только крепчает Успехов и не унывайте 

Ответить
  • бублик
24.12.20 17:17

ТАНЯ,
Отношение к новым дфсным здобутым покрщанням прямо пропорционально стажу работы главбухом, но со знаком минус.
Тут "нас е..., а мы крепчаем" не проходит, мы ж не в армии!

Ответить