Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


07.03.21
1028 3 Печатать

Прем’єр-міністр: Люди повинні мати змогу укладати контракти на газ за фіксованою річною ціною та прогнозувати свої витрати

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 2 березня відбулася нарада щодо річного продукту на газ.

За участі в. о. Міністра енергетики Юрія Вітренка, голови НКРЕКП Валерія Тарасюка та голови правління НАК «Нафтогаз Україна» Андрія Коболєва було розглянуто питання запровадження всіма учасниками ринку газу річних продуктів для споживачів за фіксованою ціною.

«Відкриття ринку газу в Україні стало важливим і потрібним кроком, що за рахунок конкуренції має демонополізувати галузь та дати можливість людям обирати найкращого і найвигіднішого для себе постачальника. Наступним кроком має стати річний продукт на газ, аби люди укладали контракти за фіксованою ціною на цілий рік та могли прогнозувати свої витрати», — зазначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль підкреслив, що населення не повинне щомісяця відстежувати, як змінюються ціни на ринку газу. Тому річний продукт, який, за його словами, використовують усі розвинені світові держави, захистить населення від різких коливань цін.

Під час наради сторони обговорили можливі шляхи для запуску річного продукту вже в другому кварталі. Очільник Уряду також дав доручення голові НКРЕКП провести нараду з представниками теплокомуненерго для обговорення механізмів запуску річного продукту для ТКЕ.

По материалам КМУ
Комментарии
  • Андрій
09.03.21 09:55

Тонкий натяк, що в літку газ теж буде з доставкою по 10 грн.?

Ответить
  • Олена
09.03.21 13:20

 Как предприятие -поставщик сможет оценить риски рынка  и спрогнозировать в начале года цену на газ  в конце года? каким бы "всевидящим" он не был- никак! а потому и будут в цену газа в начале года заклыдывать ВСЕ РИСКИ ( включая доллар по 40)! что поимеет потребитель? Не думаю, что  будут делать пересчет по меньшей цене. Так было с поднятием тарифов на проезд в маршрутках  лет 6 назад- посчитали топливо по 40 дол, по итогу дол остался 24, но цену никто не снизил!

Ответить
  • Любовь
09.03.21 16:50

кручу-верчу, запутать хочу. Наперсточники...

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
109552 320
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно