Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


13.04.21
3171 8 Печатать

Оновлено "Єдине вікно" подання звітності

На сайті ДПСУ оприлюднено оновлення «Єдиного вікна» до версії 1.29.10.0 станом на 08.04.2021 р.

Даний комплект програмного забезпечення включає в себе зміни та доповнення з 31.12.2020 року по 08.04.2021 року включно та встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.29.*.

При цьому всі персональні довідники та налаштування користувача залишаються незмінними.

Перелік змін та доповнень (версія 1.29.10.0) (станом на 08.04.2021 р.):

Нові версії документів:

У відповідності до форм, які опубліковано на сайті Державної служби статистики України додано нові версії документів:

S0301117 - № 1-ПВ (квартальна). Звіт із праці. (Наказ Держстату 17.06.2020 р. № 178);

S1300109 - № 1-ІКТ (річна). Використання інформаційно-комунікаційних технологій на підприємстві. (Наказ Держстату 22.07.2020 р. № 224).

Довідники вводу:

spr_sti.xml – «Довідник податкових інспекцій» - станом на 05.04.2021 року.

Програмні модулі:

До переліку даних, які зазначено в персональних параметрах та використовуються для заповнення заголовку документів, додано «Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад» (КАТОТТГ).

По материалам ДПСУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Олена
13.04.21 09:14

А РОЗРАХУНОК ГДЕ?

Ответить
  • Сомневающийся Sкептиk
13.04.21 09:52

Податковий розрахунок (ЕСВ+ПДФО+ВЗ) есть (и был в предыдущем обновлении), но вот ошибки не исправили

Ответить
  • Сомневающийся Sкептиk
13.04.21 09:55

Помилки в звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ, які допустив не платник, а ДПС і Мінфін: 
1. обязательная отметка в строке 091, когда плательщик НЕ является работодателем и сдаёт ТОЛЬКО Додатки 4ДФ в составе Розрахунку (что противоречит Порядку заполнения),  
2. обязательное проставление кода в поле 032 Додатка 4ДФ теми, кто согласно Порядка не должен его заполнять (ФОПы и ЮЛ не имеющие обособленных подразд.),  
3. "принудительная" замена местами в xml-файле Додатка Д1 отметки в графе "22. Ознака неповного робочого часу" на отметку в графе "23. Ознака наявності спецстажу",  
4. "принудительная" ошибка в нумерации додатков, возникающая при отправке xml-пакета в ДПС,  
5. неверная нумерация строк 033 и 034 в Д6 (должно быть в соответствии с Порядком – 032, 033),  
6. отсутствие квартальной формы для додатка 4ДФ (без разбивки на месяцы) для исправлений за периоды до 2021г.,  
7. отсутствие месячной формы для додатка 5 для исправлений за периоды до 2021г.,  
8. неправильное и непонятное описание в Порядке поля 02 для заполнения реквизита в додатке Д5 "номер місяця у звітному кварталі (цифрове значення від 1 до 3)",  
9. отсутствие некоторых полей для заполнения в утверждённой "бумажной" форме ("031 Податковий номер" Додатку Д3, "031 Податковий номер або серія (за наявності) та номер паспорта платника єдиного внеску" Додатку Д6 и пр.)...

Ответить
  • Ольга
13.04.21 17:37

Сомневающийся Sкептиk, а также строка 7 в Податковому розрахунку повторяется три раза. в Додатку 1  Вы пишете, что в графе "22. Ознака неповного робочого часу" меняется на отметку в графе "23. Ознака наявності спецстажу". Но если на экране это графа 22, то при выводе на печать заполняется в графу 23.

Ответить
  • Олена
13.04.21 10:44

Сомневающийся Sкептиk, от шукаю я це оновлення на сайті ДФС, пошук на сайті просто замєчатєльний, поки не знайшла

Ответить
  • 111
13.04.21 10:34

а деклараціі єдиного податку для ФОП вже приймают? менв не прийшла друга квітанція з 6 числа

Ответить
  • Наталя
13.04.21 12:59

111,
Вчера отправила через Арт Звит, к вечеру пришла вторая квитанция, принято.

Ответить
  • Олена
13.04.21 15:38

Обещали, что подтянутся все реестры сотудников и контрагентов!!!  НЕ ПОДТЯНУЛИСЬ!!! НАДО ФОРМИРОВАТЬ ЗАНОВО!!!

Ответить