Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


13.04.21
689 3 Печатать

Об’єднання виробників не вбачає підстав для здорожчання продуктів харчування

9 квітня на координаційній зустрічі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з представниками торгових мереж і профільних асоціацій обговорили цінову ситуацію на продукти харчування.

За даними оперативного моніторингу Держстату споживчих цін на соціально значущі товари, спостерігається стабілізація цінової ситуації – ріст цін зупинився і підстав для подальшого зростання не вбачається.

Також за останній тиждень зафіксовано зниження вартості деяких соціальних продуктів, зокрема, деяких видів хліба, круп, масла вершкового, яєць, цибулі, моркви та картоплі.

За оцінками представників рітейлу, до Великодніх свят цінова ситуація на продукти залишатиметься стабільною. Зокрема, представники Союзу птахівників України підтвердили, що найближчий місяць збільшення цін на яйця та м’ясо птиці не передбачається.

Представники НАЦУ «Укрцукор» також наголосили, що немає передумов для зростання ціни на цукор.

«Що стосується цінової ситуації, на внутрішньому ринку цукру було відмічено, що попит і пропозиція збалансовані, зростання цін не спостерігається. На сьогодні оптово-відпускні ціни складають 21,35-22 грн/кг з ПДВ», - йдеться у повідомленні НАЦУ «Укрцукор» на їхній сторінці у Facebook.

Зокрема, це пов’язано з очікуванням найближчим часом на імпорт в Україну 120 тис. тонн цукру-сирцю для подальшої переробки на внутрішньому ринку. Також в деяких регіонах України оптово-відпускна ціна на цукор вже знизилася.

Нагадаємо, за нещодавнім повідомленням ФАО, світові ціни на продовольство зростають десятий місяць поспіль. Зростання цін, яке обумовлюється об’єктивними чинниками, є загальносвітовою тенденцією. Для забезпечення цінової стабільності на продовольчому ринку та наявності достатньої кількості продуктів Мінекономіки підтримує постійний діалог з виробниками харчової продукції та рітейлерами, а також здійснює низку інших заходів.

По материалам КМУ
Рубрика:
Комментарии
  • Ольга
13.04.21 08:03

И что, об*єднання виробників просто не вбачає підстав? Продукты уже так подорожали, что обеспокоилось правительство и чтобы спасти свой народ покупает где-то цукор-сирець. И это в стране, которая при выходе из Союза декларировала аргумент, что может засыпать сахаром и солью не то что Союз, но и Европу. И где же наша сахарная промышленность?

Ответить
  • Надежда
13.04.21 08:23

Ольга, нашу сахарную промышленность вырезали на металл, впрочем, как и любую другую.

Ответить
  • Олена
13.04.21 09:24

Блин, вони не вбачають. Может по магазинам пройдутся? Или они на полном гособеспечении, что цен не видят?

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
114363 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно