Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


20.04.21
1349 0 Печатать

Мінфін затвердить порядок списання безнадійного податкового боргу

ДПС України на своєму сайті повідомляє про оприлюднення проєкту наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено відповідно до ст. 101 глави 9 розділу II ПКУ, Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою КМУ від 20.08.2014 р. № 375, Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою КМУ від 06.03.2019 р. № 227, та з метою приведення Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків, затвердженого наказом Міндоходів від 10.10.2013 р.№ 577, до вимог законів України від 21.12.2016 р. № 1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», від 16.01.2020 р. № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» шляхом його затвердження уповноваженим на формування податкової політики органом – Міністерством фінансів України.

Проєктом наказу пропонується встановити порядок списання податковими органами безнадійного податкового боргу платника податків, зокрема визначення суми безнадійного податкового боргу, що підлягає списанню, прийняття рішення про списання безнадійного податкового боргу та запровадити форму рішення про списання безнадійного податкового боргу.

Із проєктом наказу можна ознайомитися на офіційному порталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) за посиланням: Головна>Діяльність>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю>Проекти не регуляторних актів>2021 рік.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу просимо надавати протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційному порталі Державної податкової служби України  в мережі Інтернет у письмовій та/або електронній формі за адресою:

Державна податкова служба України, Львівська пл., 8, м. Київ, 04053, e‑mail: n.yurkovska@tax.gov.ua,

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Додаткові матеріали:

Проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків» (Завантажити)

ПОРЯДОК списання безнадійного податкового боргу платників податків (Завантажити)

Додаток до Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків (Завантажити)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків» (Завантажити)

По материалам ДПСУ
Комментарии
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
45511 133
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти