Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


25.04.21
652 0 Печатать

Несплата ВЗ до нотаріального оформлення договору купівлі-продажу майна: чи застосовується відповідальність до фізособи?

У разі несплати фізичною особою військового збору до нотаріального оформлення продажу нерухомого (рухомого) майна така фізична особа зобов’язана відобразити дохід від продажу майна в річній Податковій декларації про майновий стан і доходи та сплатити зазначену в ній суму податкового зобов’язання. В такому разі відповідальність до неї не застосовуватиметься.

Водночас у разі неподання платником податків в установлений законом строк декларації контролюючий орган має право проводити документальні позапланові перевірки.

Якщо платник податків не подає в установлені строки декларацію, контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму грошових зобов’язань.

Вчинення платником податків діянь, що зумовили самостійне визначення контролюючим органом суми податкового зобов’язання, — тягне за собою накладення на платника податків штрафу в розмірі 10 % від суми визначеного податкового зобов’язання.

Зазначені діяння: вчинені умисно — тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 % від суми визначеного податкового зобов’язання та/або іншого зобов’язання; повторне умисне порушення протягом 1095 днів — тягне за собою накладення на платника податків штрафу у розмірі 50 % від суми визначеного податкового зобов’язання.

Крім того, застосовується адміністративна відповідальність.

По материалам ГУ ДПС у Харківській області
Комментарии
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
59236 221
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно