Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


24.04.21
1868 0 Печатать

Транспортний податок — 2021

Податківці звертають увагу платників податків – юридичних осіб на особливості декларування транспортного податку, у т.ч. нерезидентами, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі.

Обов’язок із надання декларацій з транспортного податку на 2021 рік до контролюючих органів за місцем реєстрації об’єкта оподаткування виникає у платників щодо легкових автомобілів, які відповідають критеріям:

  • з року випуску яких минуло не більше п'яти років(включно);
  • середньоринкова вартість яких становить 2 250 000,00 грн (понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року);
  • марка, модель. Рік випуску яких наявні в переліку, який розміщує на своєму офіційному вебсайті Мінекономіки www.me.gov.ua щороку до 1 лютого звітного року.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль.

Наголошуємо, що платники податку – юридичні особи мають самостійно обчислити суму податку з розбивкою річної суми рівними частками поквартально та подати до контролюючого органу протягом місяця з дати реєстрації автомобіля.

У подальшому податкова декларація подається до 20 лютого кожного року до місяця, в якому припиняється обов’язок із нарахування та сплати транспортного податку.

По материалам ГУ ДПС у Харківській області
Комментарии
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
114566 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно