Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


13.05.21
1561 1 Печатать

Онлайн-арешт рахунків за борги: що буде, якщо грошей на погашення боргу недостатньо?

Мін’юст продовжує розповідати про онлайн-арешт банківських рахунків боржників.

Арешт на кошти виконавець накладає винятково на ту суму, яку особа заборгувала. Рештою ж коштів власник рахунку може вільно розпоряджатися. А як же відбуватиметься процедура, якщо коштів на рахунку боржника недостатньо для погашення боргу або немає взагалі?

Згідно з ч. 2 та 5 ст. 48 Закону, стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.

У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення.

Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на його кошти. Боржник має право запропонувати види майна чи предмети, які необхідно реалізувати в першу чергу. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається виконавцем.

По материалам Міністерство юстиції України
Комментарии
  • Аля
14.05.21 07:44

Отберем все у всех без суда и предупреждений. И не просто арест, а обнуляют даже детские инвалидные выплаты за неоплаченный 3 года назад штраф на 330 грн ГАИ

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
45530 133
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти