Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


30.05.21
1043 0 Печатать

Маєте податковий борг? – Вам можуть обмежити виїзд за кордон

Наявність податкового боргу призводить до негативних наслідків не тільки для державної казни, а й для самого платника. І не всі платники податків усвідомлюють або хоча б знають про наслідки такої заборгованості. Податковою службою області відносно боржників вживаються відповідні заходи, серед яких надсилання податкових вимог, опис майна у податкову заставу, реєстрація податкової застави в державних реєстрах тощо.

Зокрема, одним із джерел погашення боргів перед державою громадян є особисте майно, що ставить під загрозу добробут власної сім’ї. Також,  відповідно до ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України  і в’їзду в Україну громадян України», до боржників-підприємців та посадових осіб підприємств  боржників  вживаються заходи щодо тимчасових обмежень у праві виїзду за кордон.

Так, Законом встановлено, що громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, зокрема якщо він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням або рішенням інших органів (посадових осіб), що підлягає примусовому виконанню в порядку, встановленому законом, - до виконання зобов’язань. Примусове виконання рішень судів в Україні покладається на державну виконавчу службу.

По материалам ГУ ДПС у Рівненській області
Комментарии
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
45509 133
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти