Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


01.06.21
2445 4 Печатать

Комітет ВРУ рекомендує спростити регулювання трудових відносин для малого і середнього підприємництва

Комітет  з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність, (№ 5371)

Законопроєктом пропонується у положеннях чинного законодавства про працю передбачити можливість застосування індивідуального договірного регулювання трудових відносин та зменшення бюрократичного навантаження на роботодавців.

При цьому, проєктом визначаються особливості надання щорічних оплачуваних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати в умовах договірного режиму регулювання трудових відносин. 

Законопроєктом визначаються основні регулюючі функції, істотні умови (в т. ч. загальні засади організації індивідуальних умов праці, зміни умов праці, безпеки і захисту праці працівника).

Крім того, пропонується втановити строки і періодичність виплати заробітної плати в умовах договірного режиму регулювання трудових відносин – визначається, що заробітна плата виплачується не рідше одного разу на місяць 

За результатами обговорення було ухвалено рішення рекомендували Верховній Раді включити зазначений проєкт до порядку денного та прийняти його за основу.

Більш детально про цей законопроєкт читайте у матеріалі Влада реформує трудове законодавство: у Раді зареєстровано проєкт Закону.

Комментарии
  • Ева
01.06.21 08:49

Ой, а как мы рекомендуем!!! Уберите половину кадровых документов, начиная с Личной карточки. 
ЗП один раз в месяц - это было бы супер!

Ответить
  • Нина
01.06.21 10:55

Проєктом Закону передбачається внести зміни до Кодексу законів про працю України:

1. Запроваджується договірний режим регулювання трудових відносин, який буде застосовуватися до трудових відносин, що виникають між:

працівниками та роботодавцями - суб’єктами малого і середнього підприємництва з кількістю працівників до 250 осіб;роботодавцем і працівником, заробітна плата якого становить понад 8 мінімальних заробітних плат на місяць (ст. 3, нова Глава ІІІ-Б).

2. Передбачається добровільність застосування договірного режиму регулювання трудових відносин роботодавцями, які відповідно до встановлених критеріїв мають право його застосовувати (нова ст. 495).

Ответить
  • Нина
01.06.21 10:56

У всех зарплата  понад 8 мінімальних заробітних плат на місяць?

Ответить
  • Люмьер
01.06.21 12:46

Конец отношениям, раз за них взялась эта команда!

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
114569 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно