Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


10.06.21
5534 2 Печатать

З питань заповнення додатків 1, 2, 3, 5 та 6 об'єднаної звітності ДПС радить звертатися до ПФУ

Хто надає консультації на запитання, що стосуються заповнення роботодавцями - платниками ЄСВ додатків 1, 2, 3, 5 та 6 у складі Розрахунку?

Відомості, які містяться в додатках 1, 2, 3, 5 та 6 до Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, за формою затвердженою наказом Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773 (далі – Наказ № 773), належать до персоніфікованих даних, тобто таких, що обліковуються в Реєстрі застрахованих осіб, у зв’язку з чим контроль та роз’яснення щодо відображення таких відомостей відповідно до ст.ст. 121, 141 здійснює Пенсійний фонд України, який, також, є співрозробником проєкту змін затверджених Наказом № 773 в частині формування та наповнення додатків до Розрахунку, які містять персоніфіковані відомості застрахованих осіб.

По материалам Категорія 201.06.01 «ЗІР»
Комментарии
  • Ирина
10.06.21 09:44

Создали мутант-отчет, и теперь будут стрелки друг на друга переводить...

Ответить
  • Валентина
11.06.21 11:06

Ответ ПФУ: "Прочитайте внимательно, как заполнять отчет и заполняйте!"
Классика жанра: вам надо заполнять - вот и заполняйте, хотя изначально вопрос: а кому нужны все эти отчеты? Кто заинтересован
получить сведения о деятельности предприятий? Количество отчетов растет и "расцветает", но о "качестве затребованих фантазий" никто не думает (пример тупого отчета - Об‘единенный отчет ЕСВ, ПДФО, ВЗ - а добавьте еще туда ПДВ и прибыль

Ответить
фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
65770 225
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно