Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


05.07.21
2058 1 Печатать

Чи зобов’язаний орендар земельної ділянки надавати копію договору оренди?

Чи зобов’язаний орендар земельної ділянки надавати до органу ДПС копію договору оренди земельної ділянки державної або комунальної власності?

Податківці нагадують, що  відповідно до абзацу 5 ч. 2 ст. 25 Закону України від 06.10.1998 р. № 161-XIV «Про оренду землі» орендар земельної ділянки зобов’язаний у п’ятиденний строк після державної реєстрації права оренди земельної ділянки державної або комунальної власності надати копію договору оренди до відповідного податкового органу, а в разі оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом – також відповідному територіальному органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.

По материалам ГУ ДПС у Черкаській області
Комментарии
  • Александр
05.07.21 19:52

ключевое слово "державної або комунальної власності "

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
54976 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти