Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


15.07.21
1952 2 Печатать

До уваги підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори Держпраці!

Працівники Держпраці звертають увагу суб’єктів господарювання на те, що в Запорізькій області зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів праці, які нібито мають перевірити питання належного оформлення трудових відносин. Погрожуючи великими штрафами, шахраї вимагають у підприємців надання неправомірної грошової винагороди.

При цьому також звертаємо увагу на те, що інспектор праці, прийшовши на підприємство з метою проведення перевірки, зобов’язаний пред’явити службове посвідчення на проведення інспекційного відвідування. Перевірити інформацію щодо виданих службових посвідчень інспекторам праці можна на сайті Держпраці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень, не мають права здійснювати перевірки. Якщо у вас виникають сумніви щодо повноважень особи, яка прийшла до вас на перевірку, та стосовно достовірності наданих нею документів, негайно телефонуйте до Держпраці за посиланням.

У випадку виявлення шахрайства слід також обов’язково повідомити про цей факт правоохоронні органи, оскільки такі дії можуть свідчити про вчинення правопорушення, за яке відповідно до законодавства передбачена відповідальність. За можливості здійсніть фото-, відеозйомку та затримайте таку особу до приїзду правоохоронців.

Будьте обачні та не дайте можливості шахраям ввести Вас в оману!

По материалам ГУ Держпраці у Запорізькій області
Комментарии
  • Олена
15.07.21 12:08

НЕМАЄ ТАКОГО СЕРВІСУ НА САЙТІ ДЕРЖПРАЦІ:
Перевірити інформацію щодо виданих службових посвідчень інспекторам праці можна на сайті Держпраці у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

Ответить
  • Наталя
15.07.21 14:59

Олена,https://dsp.gov.ua/informatsiia-pro-sluzhbovi-posvidchennia-inspektoriv-pratsi/

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
54905 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти