Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.07.21
5963 27 Печатать

ДПС повинна повідомляти про збої в роботі Електронного кабінету

Де на офіційному вебпорталі ДПС розміщуються повідомлення про виявлені технічні та/або методологічні помилки чи технічний збій в роботі Електронного кабінету та повідомлення про їх усунення?

Згідно з абз. 1 п. 421.2 ПКУ Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

Порядок функціонування Електронного кабінету затверджено наказом Мінфіну від 14.07.2017 р. № 637 (далі – Порядок № 637).

Відповідно до п. 7 Порядку № 637 Електронний кабінет працює постійно (24 години на дату кожного календарного дня), крім часу, необхідного для його технічного обслуговування.

Тривалість проведення технічного обслуговування встановлюється ДПС з урахуванням вимог п. 421.6 ПКУ та оприлюднюється на офіційному вебпорталі ДПС.

Повідомлення про виявлені технічні та/або методологічні помилки чи технічний збій в роботі Електронного кабінету із зазначенням дати та часу їх початку та повідомлення про їх усунення із зазначенням дати та часу їх завершення, розміщуються на офіційному вебпорталі ДПС.

Інформаційні повідомлення розміщуються на офіційному вебпорталі ДПС в рубриці «Всі новини» або «Всі анонси».

По материалам Категорія 134.03 «ЗІР»

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Світлана
28.07.21 08:49

Не можу зайти в ел.кабінет сьогодні.

Ответить
  • Нина
28.07.21 09:00

Світлана, тоже не могу зайти

Ответить
  • Татьяна
28.07.21 08:59

Світлана, нормально захожу

Ответить
  • Таїсія
28.07.21 09:10

хром не заходит, а мозилла заходит!

Ответить
  • Сонечка
28.07.21 23:38

Таїсія,а в мене наоборот в хромі заходить ,мазіла-не (прийшлось мазілу перевстановити )

Ответить
  • a
28.07.21 09:34

Таїсія, хром заходит

Ответить
  • Тетяна
28.07.21 09:41

Я зайти то можу, але вже декілька тижнів не можу зайти в розділ Стан розрахунків з бюджетом, просто не переходить

Ответить
  • 123
28.07.21 10:54

Завжди заходьте через Аноніміний режим або чистіть історію браузера і буде вам щастя. Це теж що будь-яка хмарна програма. Просто спробуйтуйте Shift+Cntr+N

Ответить
  • *
28.07.21 11:36

*Коментар видалено*

Ответить
  • Наталия
28.07.21 11:40

*,А в чем причина? Почему не отображается страница ЭК налоговой?

Ответить
  • **
28.07.21 12:06

*Коментар видалено*

Ответить
  • Оксана
28.07.21 18:11

СПАСИБО!!!! за подсказку.

Ответить
  • Людмила
28.07.21 17:22

**, спасибо

Ответить
  • Наталья
28.07.21 14:16

**, Спасибо!!!

Ответить
  • Ольга
28.07.21 12:41

**, сделала как Вы написали, отключила рекламу и заработало, Спасибки за совет!!

Ответить
  • *
28.07.21 11:54

*Коментар видалено*

Ответить
  • Наталия
28.07.21 12:06

*,Спасибо! Интересно, но ничего не понятно)))))

Ответить
  • *
28.07.21 12:23

*Коментар видалено*

Ответить
  • Инна
28.07.21 12:04

Харьков не работает кабинет

Ответить
  • Ольга
28.07.21 21:29

**, спасибо, выручили

Ответить
  • Сонечка
28.07.21 23:34

Харків,27 червня з 16.00 не могла зайти в кабінет

Ответить
  • ИринаКиев
28.07.21 23:51

Сонечка, 27 червня? це як?

Ответить
  • Сонечка
28.07.21 23:36

Прийшлось вчора переустановлювати браузер ,щоб зайти в кабінет

Ответить
  • ИринаКиев
29.07.21 00:02

за несколько лет существования,  может 1-2 раза и сообщали. им как не позвонишь, так у них ок

Ответить
  • Оптиміст
29.07.21 10:43

Там постійно збої....авторозрахунок при заповненні звітності коли буде працювати???

Ответить
  • Наталия
02.08.21 10:36

Одно неясно- за сколько времени ДО неработы кабинета должно ДПС сообщать???

Ответить