Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


30.07.21
3296 0 Печатать

ДПС посилює контроль за додержанням трудового та податкового законодавства

29 липня відбулось підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Головним управлінням Держпраці у Київській області та Центральним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків, метою якого є об’єднання зусиль у протидії використання незадекларованої праці.

«Легалізація трудових відносин є одним з пріоритетних питань, вирішення якого має безпосередній вплив як на добробут держави в цілому, так і кожного окремого громадянина. Адже внаслідок існування тіньового ринку зайнятості держава втрачає значні кошти з несплачених податків, а громадяни позбавляються законних соціальних гарантій», – наголосив начальник Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Микола Чмерук.

У рамках Меморандуму сторони посилюють співробітництво щодо ефективної реалізації державної політики з питань здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та протидії правопорушенням податкового законодавства.

Підписання Документу є черговим кроком у напрямку посилення боротьби з нелегальним працевлаштуванням та формування сприятливого середовища на ринку зайнятості, зазначив Микола Чмерук.

По материалам Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП
Комментарии
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
45525 133
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти