Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


03.08.21
7257 3 Печатать

Київська влада оприлюднить е-форму подачі заявок для отримання спецперепусток у громадський транспорт на випадок локдауну

Електронну форму подачі заявок для отримання спецперепусток для користування громадським транспортом на випадок посилення карантинних обмежень оприлюднять на сайті КМДА наступного тижня. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Він нагадав, що цього разу місто, врахувавши попередній досвід, розробляє алгоритм впровадження електронних перепусток для підприємств критичної інфраструктури.

«Місто вже зараз планує, як працюватиме громадський транспорт, якщо в столиці відбудеться стрімке поширення захворювання на коронавірус і карантинні заходи будуть посилені. Необхідно, аби всі підприємства, що мають працювати безперебійно попри карантин, змогли спокійно підготуватися. А місто має забезпечити простий і чіткий алгоритм отримання спецперепусток.

Починаючи з 10 серпня, коли на сайті КМДА буде оприлюднена форма подачі заявки, підприємства критичної інфраструктури зможуть залишити заявку на отримання спецперепусток для своїх працівників», – розповів Олексій Кулеба.

У формі, яку опублікують на Офіційному порталі Києва, буде також описаний подальший покроковий алгоритм дій. Додатково серед підприємств та організацій критичної інфраструктури проведуть роз’яснювальну роботу щодо отримання спецперепусток.

Нагадаємо, Київ розпочав підготовку до третьої хвилі епідемії гострої респіраторної хвороби СOVID-19. Оперативну інформацію про карантинні обмеження, якщо їх вирішать запроваджувати, можна отримати на Офіційному порталі Києва, а також із Telegram-каналу КМДА та з інших соціальних мереж міської адміністрації.

По материалам Офіційний портал Києва
Комментарии
  • Вадим
03.08.21 12:09

Іспанія визнала локдаун неконституційним

Ответить
  • ЛБ
03.08.21 13:26

Где логика??? Большинство прививаются, а в транспорт в локдаун не зайдешь. Т.е. те кто с прывывками будут также ходить пешком? Вот хохма!!!!

Ответить
  • Мира
04.08.21 12:45

ЛБ, а вы думали прививка все исправит? Маски, дистанция, локдауны и вся прочая хрень, которую придумают в этом свете все будет присутствовать

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
52723 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти