Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


14.10.21
931 1 Печатать

В Україні планують посилити відповідальність за адміністративні правопорушення проти довкілля

Уряд схвалив зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині посилення відповідальності у сфері охорони природи та використання природних ресурсів.

Більшість статей Кодексу у сфері охорони довкілля не змінювались з 1997 року. Вони не відповідають сучасним реаліям, а незначний розмір санкцій за порушення вимог природоохоронного законодавства не дозволяє забезпечити належний рівень захисту довкілля.

Тому Міндовкілля спільно з правоохоронними органами напрацювали відповідні зміни.

Пропонується у низці статей збільшити штрафи у 8-10 разів. А також доповнити Кодекс ще двома новими:

- стаття 561 «Знищення та пошкодження межових, інформаційних та охоронних знаків, квартальних та ділянкових стовпів, протипожежних та природоохоронних аншлагів, шлагбаумів на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду»;

- стаття 18857 «Невиконання законних вимог та приписів посадових осіб служби державної охорони природно-заповідного фонду України».

«Послідовно запроваджуємо європейські підходи у сфері державного природоохоронного нагляду. Посилюючи адміністративну відповідальність, ми зможемо позбутися дисбалансу між фактичним розміром заподіяної шкоди довкіллю та сумою існуючих штрафів. Як наслідок, ефективність здійснення державного контролю у сфері охорони довкілля вийде на новий рівень. Це стимулюватиме суб’єктів господарювання та громадян не порушувати законодавство, що значно зменшить такі випадки та мінімізує антропогенний ітехногенний вплив на довкілля», - повідомив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Прийняття законопроекту також:

- підвищить відповідальність за вчинення адміністративних правопорушень у межах територій та об’єктів ПЗФ;

- дасть можливість працівникам служби державної охорони ПЗФ складати протоколи про адміністративні правопорушення за більшою кількістю видів порушень;

- встановлює відповідальність за невиконання приписів працівників служби державної охорони ПЗФ про усунення виявлених порушень.

По материалам КМУ
Комментарии
  • Александр
14.10.21 01:53

Да уж. Моя дочка повелась на такое, в активистах.
Вред батарейки просто смешит. Это даже ничего что цинк и уголь из которых они состоят входят в состав многих лекарств.
На бред про всемирное потепление ведутся. Оно то есть. Вот только знание о том что сейчас весь Мир находится всё ещё в эре всемирного похолодания. То что лучшие времена для всей жизни на Планете Земля были во времена парника при потеплении, вообще молчок.
Соросня в действии истреблении народа Украины, как по их понятиям биомусора. Нас с вами.

Ответить
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
78378 147
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше