Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


06.05.22
13685 16 Печатать

Для єдинників за ставкою 2% затверджено окрему форму декларації

Форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 % доходу затверджена наказом Мінфіну від 26.04.2022 року № 124 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні».

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Звертаємо увагу, що платники єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 % доходу зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для місячного податкового (звітного) періоду.

Граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку третьої групи з особливостями оподаткування за квітень припадає на 20 травня 2022 року.

Текст наказу поки що не оприлюднено. Як тільки його опублікують, ми неодмінно надамо можливість ознайомитися з новою формою декларації.

По материалам ДПСУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Александр
06.05.22 14:22

Та невже! Я був впевненвй, що цю форму затвердять 19 числа, в другій половині дня.

Ответить
  • Марина
06.05.22 14:54

Александр, яка  різниця - штрафу за неподання немає

Ответить
  • Юрий
06.05.22 15:48

Марина,так, але то традиції, їх потрібно ретельно дотримуватися. будь-який бухгалтер нервує незалежно від наявності штрафу

Ответить
  • Марина
06.05.22 14:28

Доброго дня !  Який номер форми? Напишить будь -ласка , хто знайшов 

Ответить
  • Наталья
06.05.22 14:45

цієї форми ще ніде немає , як подавати звіт?

Ответить
  • Татьяна
06.05.22 15:34

Ще навіть не опублікований наказ. Як опублікують, тоді і почнуть вводити форму, я вважаю, що не раніше 10-12 травня з'явиться у кабінеті.

Ответить
  • 9991
06.05.22 20:25

хто перейшов на 2% ви зменшили ціну на суму ПДВ? Наш орендодавець виписав рахунки без ПДВ, але ціна залишилась повною з ПДВ. Якось не по-людськи виходить, чи я щось неправильно розумію? Поділіться досвідом, будь ласка, бо з єдиним податком не працювала.

Ответить
  • діна
07.05.22 11:51

9991,- були рекомендації експертів , що,дійсно, у платн. 2% вартість  понижується  на суму  пдв..- між вами і орендодавцем ,договір мабуть існує- це ж аргумент для зниження саме  на суму пдв.

Ответить
  • 9991
07.05.22 16:03

діна, дякую

Ответить
  • Вячеслав
07.05.22 15:10

діна, с какого перепугу цену снижать? Её диктует рынок,  а не горе-эксперты.

Ответить
  • 9991
07.05.22 16:08

Вячеслав, ви мабуть на базарі торгуєте судячи з манери спілкування.  Ціна прописана в договорі і там чітко написано "ціна без пдв", сума пдв і "ціна з пдв". Хотілося б почути думку колег як СГ вчиняють на практиці. 

Ответить
  • Олександр
09.05.22 13:02

9991,Навряд. Скоріш за все в вашому договорі прописана загальна сума оренди, в тому числі ПДВ. Тепер ПДВ не в тому числі, але загальна сума від цього не змінюється.

Ответить
  • Valentina
09.05.22 09:26

Єдиний податок сплачувати на той самий рахунок, що ми сплачували раніше? Сподіваюсь, що в них вистачило розуму не вводити новий окремий рахунок.

Ответить
  • Софія
09.05.22 11:00

Valentina, так і я сподіваюсь на це. А самої форми декларації не знайшла.

Ответить
  • надежда
10.05.22 10:28

где сама форма и ее номер

Ответить
  • Алла
16.05.22 10:44

Доброго дня. Сьогодні вже 16.05.2022. Я так розумію що форми декларації ще немає? 

Ответить