Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


09.05.22
9169 11 Печатать

Відшкодування ПДВ та реєстрація податкових накладних – у найближчих планах влади

Про повернення ПДВ бізнесу та реєстрацію податкових накладних розповів народний депутат Ярослав Железняк. 

Він повідомив, що від ідеї ПДВ-облігацій за січень (була така норма у проєкті 7311-д) відмовилися.

Гроші бізнесу повертатимуть.

Графік очікується наступний:
- січень-одразу
- лютий-травень у серпні
- червень і далі у звичайному порядку.

Крім того, реєстрація податкових накладних повністю відновлюється.

Найближчим часом очікується відповідний законопроєкт від Голови Комітету та Мінфіну.

По материалам Ярослав Железняк
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • volodya
09.05.22 12:05

Та невже дочекаємось? Це така складна процедура відновити реєстрацію податкових накладних. Напевне простіше розрахувати і здійснити політ на Марс. аніж відновити реєстрацію податкових накладних. І наші законотворці з тим складним завданням намагаються справитись. Напевне за реалізацію такого надскладного завдання їм Нобелівську премію потрібно видати.....

Ответить
  • Елена
09.05.22 12:29

почему не написано, когда именно возобновится регистрация?

Ответить
  • Адмін
09.05.22 12:39

Елена, тому що досі немає такої інформації. Коли буде вирішено це питання - ми обовязкого проінформуємо про це 

Ответить
  • Лариса
09.05.22 15:01

Яким чином ми будемо робити це в Харкові?  Визначайте області які можуть це робити, які ні.

Ответить
  • Абзац
09.05.22 22:16

Всерівно за рахунок карантину нема штрафів за нереєстрацію ПН, тому кожен сам собі вирішувати із якими контрагентами працювати. Реєстрація всерівно здійснюється в кінцевому результаті за рахунок  живих грошей. Але ж через скрутки можуть повідмивати ПДВ....

Ответить
  • Олена
10.05.22 11:15

Абзац,ви точно працюєте в бізнесі?)) зараз працюють не з тими контрагентами,яких ви обрали!а з тими які взагалі працюють!!тому відновити реєстрацію ПН повинні якомога скоріше..нащо бухгалтерам іще оця головна біль...прям складна робота

Ответить
  • Елена
10.05.22 10:21

Абзац,а разве после 31 марта карантин продлили? я не видела такой информации

Ответить
  • Альона
10.05.22 10:40

Елена, карантин продовжили до 31 травня

Ответить
  • Елена
10.05.22 11:19

Альона,большое спасибо за информацию!

Ответить
  • Ирина
10.05.22 15:48

Всі так прям переймаються реєстрацією пн, а те що  левова частка іх буде заблокована, бо це і до ворожки не ходи, очевидно. Хто іх буде розблоковувати, якщо до первиннки немає доступу. 

Ответить
  • Олена
10.05.22 19:55

В податкових, як i в iнших органах на мiсцях обмаль працiвникiв. Багато хто виiхав. До того ж ,в киевi, наприклад, працюе мало комунального транспорту. Людям,банально, немае чим добратися до роботи. Я так розумiю, систему хтось мае запустити.
I стосовно блокувань дуже слушне зауваження

Ответить