Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


16.05.22
13466 29 Печатать

Нарешті в Електронному кабінеті з'явилася декларація для єдинників за ставкою 2%

Як всім відомо, форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 % доходу затверджена наказом Мінфіну від 26.04.2022 року № 124 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні».

Цей наказ набрав чинності ще 06.05.2022 р. Але в Електронному кабінеті ця форма з'явилася лише сьогодні.

Знайти її можна у меню "Введення звітності", у розділі "Прибуток". 

Код форми  - J/F0103203 - Податкова декларацiї платника єдиного податку третьої групи на перiод дiї воєнного, надзвичайного стану в Українi.

Для тих, кто планує подавати декларацію в паперовому вигляді, завантажити бланк можна за посиланням

Граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку третьої групи з особливостями оподаткування за квітень припадає на 20 травня 2022 року. Сплатити задекларований єдиний податок за ставкою 2% слід не пізніше 30 травня 2022 р. 

Якщо у вас виникають запитання щодо заповнення цієї декларації, радимо ознайомитися з нашим матеріалом про порядок заповнення нової звітності Декларація єдиного податку за ставкою 2%.

Все, що Вам потрібно знати про спец - єдиний податок, ви знайдете в нашій новий книзі Все про єдиний податок 2%. 

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Ирина
16.05.22 11:48

Та невже....

Ответить
  • Аннак
16.05.22 11:51

Подскажите, если дохода не было, в декларации ставить нули или вообще не заполнять графы?

Ответить
  • Елена
16.05.22 18:28

Аннак, не заполнять

Ответить
  • Вячеслав
16.05.22 14:13

Аннак, в электронном виде не заполнял. Вы же другие графы без показаний не заполняете. Отчет приняли. В бумажном виде все графы должны быть заполнены. В ячейках без показаний ставятся прочерки.

Ответить
  • Наталія
16.05.22 12:06

счастье-то какое...

Ответить
  • Татьяна
16.05.22 12:08

Доброго дня, а чи потрібно додаток з єсв за квітень зповнчювати?

Ответить
  • Татьяна
16.05.22 15:15

Татьяна, ні. То в річній

Ответить
  • Татьяна
16.05.22 20:14

Татьяна, дякую 

Ответить
  • Ганна
16.05.22 12:31

Тоже интересно,если перешли на 2 процента 18 апреля ,и до конца месяца дохода не было подавать деку или нет 

Ответить
  • Ольга
17.05.22 21:08

Ганна, да подавати, порожню

Ответить
  • Д
16.05.22 14:32

Здравствуйте, подскажите - ел. кабинете пишется период за который сдается отчет - 5 месяц(за май) вручную поменять на 4й(апрель) не дает. Отправил так  как предлагает форма. Пришла квитанция 2 что отчет не принят - 2 ошибки:
1 -зазначено недостовірне значеня обов"язкового реквізиту звітний період - початок подання 01.06.2022.
2 -форма не подається в цьому звітному періоді
Кто столкнулся с этим? как это победить?

Ответить
  • Д
16.05.22 14:38

Д, Дополняю - разобрался, спешил - залез не в тот месяц

Ответить
  • Ангелина
16.05.22 15:45

Чи потрібно подавати декларацію, якщо не було доходу за квітень?

Ответить
  • Елена
16.05.22 18:29

Ангелина, да

Ответить
  • Олена
16.05.22 19:52

Допоможіть, будь ласка. 
15 квітня перейшов на 2%, у період з 01.04-15.04 був на 5% та доходу не отримував. У першому кварталі на 5% був дохід.
Я подаю: 
1. Декларацію за квітень 2%
2. Декларацію за півріччя наростаючим підсумком, але податок до сплати буде 0. 
вірно? 

Ответить
  • Ольга
17.05.22 12:19

Сплачувати спец єдиний податок на звичайний рахунок, що ФОП платив, коли був на 5 відсотків?

Ответить
  • Елена
17.05.22 17:40

Ольга, да

Ответить
  • Ирина
17.05.22 12:19

Подскажите, единый 2% платим на те же реквизиты, как и 5% единого?

Ответить
  • Елена
17.05.22 17:34

Ирина, да

Ответить
  • Ирина
17.05.22 12:50

Подскажите, если у ФОП только стандартный доход, нужно заполнять строку 04? или только в 02 показать обязательство?

Ответить
  • Світлана
17.05.22 15:24

Ирина, у меня был только стандартный доход, но медок почему-то автоматически ставит и строку 04 (((

Ответить
  • Наталья
17.05.22 13:11

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, квитанція 2 - є (16.05), а в стані розрахунків декларація ( 2%) не відобразилась. Подивіться як у вас? хто вже здав

Ответить
  • Світлана
23.05.22 23:56

Наталья, добрий вечір. В мене теж не відобразилась. Зараз бачу, що Медок автоматом підтягнув в строку 04 і декларація так і здана 15.05. То може тому і не відображається у розрахунках з бюджетом... І як це виправити через уточнюючу декларацію, коли строка 02 вірна? Заповнити строки 05 та 06 з однаковими цифрами? 

Ответить
  • umka
17.05.22 16:46

Наталья, у мене так само - не відобразилася. Але по підприємству, яке раніше не було, а стало єдинником з 1 квітня  - є. 

Ответить
  • Кристина
17.05.22 15:48

Отпправила -пришла 2кв.Докумнт не відповідає всім вимогам ....нет додатків(((що вони обов'язковий реквізит

Ответить
  • Наталья
17.05.22 16:34

Кристина, перевірте, може ви, випадково, поставили позначку що вони мають бути. Нижче ІІІ розділу дві таблички про додатки

Ответить
  • Кристина
17.05.22 22:02

Наталья, в том і діло,пусто(( нема позначки

Ответить
  • Олена
18.05.22 19:34

Допоможіть, будь ласка. 
15 квітня перейшов на 2%, у період з 01.04-15.04 був на 5% та доходу не отримував. У першому кварталі на 5% був дохід.
Я подаю: 
1. Декларацію за квітень 2%
2. Декларацію за півріччя наростаючим підсумком, але податок до сплати буде 0. 
вірно? 

Ответить
  • Станис
20.05.22 15:49

Вот что заявил "всеми любимый Гетьманцев":
"Давайте поясню: можем ли мы получить лучше курс? Или избежать 40 грн за доллар?
Да и ещё раз да. Курс может остаться значительно ниже.  Объективно, Нацбанк на это работает. Просто если ничего не менять, то ожидать стабильности в этом вопросе глупо и наивно. 
⁉️Что надо сделать:- Разобраться, почему уже в апреле мы снова имеем отрицательный внешний баланс торговли. Возможно, стоит пересмотреть позицию по импортным льготам.- Навести порядок с таможней. Тут проблемы, начиная от коррупции и заканчивая просто максимальным расширением возможностей пунктов пропусков для нашего экспорта. "

Ответить