Отключить рекламу

Подпишитесь!


14.05.14
351 3 Печатать

Имеет ли право на бюджетное возмещение НДС лицо, зарегистрированное в качестве плательщика этого налога менее чем 12 календарных месяцев?

   Порядок бюджетного відшкодування ПДВ встановлений статтею 200 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
   
   Згідно із пунктом 200.5 статті 200 ПКУ не мають права на отримання бюджетного відшкодування особи, які:
   
   - були зареєстровані як платники цього податку менш ніж за 12 календарних місяців до місяця, за наслідками якого подається заява на бюджетне відшкодування (крім нарахування податкового кредиту внаслідок придбання або спорудження (будівництва) основних фондів);
   
   - мали обсяги оподатковуваних операцій за останні 12 календарних місяців менші, ніж заявлена сума бюджетного відшкодування (крім нарахування податкового кредиту внаслідок придбання або спорудження (будівництва) основних фондів).
   
   Тобто, особа, яка зареєстрована як платник ПДВ менш ніж 12 календарних місяців, має право на бюджетне відшкодування, якщо нарахування податкового кредиту відбулося внаслідок придбання або спорудження (будівництва) основних фондів.
   
   При цьому, для отримання права на бюджетне відшкодування надходження (придбання, створення) основних засобів повинно бути відображено на балансі підприємства.

По материалам ГУ Міндоходів у Львівській області
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Бухгалтер
15.05.14 04:50

Открылись. придбали ОЗ, показали возмещение звонят вы что уберите, говорю я не буду возмещатся я съем его в след периодах, нет вы что это подозрительно вы не можете заберем НДС, говорит бейте налоговую накладную в каждый месяц по кусочку, вот такой бред.Головная боль.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ольга
15.05.14 10:49

Керуйтесь законодавством і це не Ваш головний біль

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ДА УЖЖЖЖ
15.05.14 11:32

Бухгалтер- рвать одну налоговую накладную по нескольким периодам нельзя.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться