Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


20.06.22
10724 36 Печатать

ДПС повідомляє про проблеми з е-сервісами

Державна податкова служба України інформує, що у зв’язку з перебоями електропостачання 20 червня 2022 року тимчасово обмежено доступ до електронних сервісів.

Податківці також нагадують, що штрафні санкції не застосовуються до платників податків за умови дотримання термінів, визначених пунктом 69.1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

ДПС просить вибачення за тимчасові незручності.

По материалам ДПСУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Ирина
20.06.22 20:19

нет ну это просто, какое-то издевательство над народом, ну почему обязательно у них нихрена не работает в последний отчетный день

Ответить
  • Анна
21.06.22 03:12

Ирина все как обычно .... понапринимают  изменений , понаутвердят граничных сроков подачи и регистрации .... а мощности обеспечить .... это завсегда у нас как поучится ...
Система не работает с воскресенья , ни ЕРНН ... ни отчетность ... отключение электричества  длинною в 2 суток 

Ответить
  • Вікторія
21.06.22 11:22

Анна, с субботы. Но в понедельник были проблески

Ответить
  • Ирина
20.06.22 20:24

це "тимчасово" з самого ранку.... ні реєстрації, ні ліміту, ні звітності.... нехай тоді переносять термін звіту, якщо в них чергові проблеми.... тільки в бухгалтерів не має проблем)

Ответить
  • Елена
20.06.22 21:01

Чё-чё???? "система немає можливості виконувати свої податкові обов’язки," или где? Докажите. Извините, у меня четыре новых работника, они при каждом вое сирены берут сумки и становятся между стенами. 

Ответить
  • Татьяна
20.06.22 21:28

А попробуй сказать, что не сдала отчета,что не было ел-ва и что меня простили бы и без штрафа отпустили? И это ГНИ называет  це -тимчасові труднощі......

Ответить
  • Елена
20.06.22 21:31

Татьяна, о! я придумала - при каждом отключении света вызывать комиссию. Сделать кучу бланков-заготовок, а самой (сидя в кресле, попивая шампанское) наблюдать, как дядьки-электрики чеша потылыцю будут подписывать бумажку.

Ответить
  • Ольга
20.06.22 22:22

Такі прогрес: це перший раз на моїй пам'яті, коли податкова сама, без "тиску громадськості", признала, що це з-за проблем на сервері платники не змогли подати звітність 

Ответить
  • Буржуй
21.06.22 04:43

Отсутствие электроснабжения- это что то новенькое. Даже самый вшивый обьект имеет 2-ю даже 3-ю систему резервирования. Или сервера налоговой не стратегичиски важный обьект?

Ответить
  • Икс
22.06.22 09:25

Буржуй,
Они "спрятали" базы от врагов. Но мы тоже кредит/лимит не видим... Вот так!

Ответить
  • Алла
21.06.22 08:49

Хоча б написали, що робити. Повторно все відпраляти, чи як?

Ответить
  • Галина
21.06.22 09:17

Питання : Чому  цей доступ обмежується в останній день реєстрації ПН або подання звітів? Що підчищаємо свої хвости? Чи пропихуємо свої фірми? Коли ця бидлота почне реально відповідати перед бізнесом за завдання йому збитків?

Ответить
  • Татьяна
21.06.22 09:59

Извиняются, а штрафи начисляют, пришла кв.№1 о нарушении сроков. І як це назвати? Діверсанти у ДПС?

Ответить
  • Олександра
21.06.22 10:28

Так само прийшла перша квитанція з попередженням, що строк 20.06.2022 року. Хоча відправила ДЕКу зранку 20.06.,, а квитанція №1 прийшла 21.06.2022. Бардак!!! В нас не такі зарплати щоб дозволити платити собі штрафи і ще й за сумлінну роботу. Квитанції №2 ще й досі не має.

Ответить
  • Наталія
21.06.22 10:36

Вчора в них були перебої з електропостачанням, в граничний термін подачі звітів, а сьогодні в них уже все працює. Сьогодні нарешті отримали квитанцію №1 в якій зазаначено  про порушення вимог ст.49 п.49.18 ПКУ. Граничний термін подання звітності-20.06.2022р. Це зроблено навмисне щоб "згребти" штраф за несвоєчасну подачу? Бо через місяць-другий вони і не згадають, що саме 20.06.2022р. в них не було електроенергії, коли виписуватимуть штрафи за несвоєчасну подачу звітів. 

Ответить
  • Галина
21.06.22 10:48

Наталія, не знаю, як у вас все працює. В мене ні витягів, ні квитанцій. Не має квитанцій про вчорашню реєстрацію податкових накладних.

Ответить
  • Олександр
21.06.22 11:14

Сьогодні теж проблеми,дуже треба було включати СЕА,без цього підприємства "працювати не можуть" ідіоти

Ответить
  • Елена
21.06.22 11:30

Подскажите, сейчас за не подачу декларации по НДС за май есть штраф? 
Если декларацию подать до 20.07 за май будет ли штраф? Харьков

Ответить
  • Алла
21.06.22 12:06

Елена,а хіба у вас в Харкові є "можливість вчасно подавати..."? У нас, між іншим, військовий стан, і форс-мажор ніхто не відміняв.

Ответить
  • Елена
21.06.22 13:58

Алла, Возможности нет, но вряд ли налоговиков это остановит.

Ответить
  • Ірина
21.06.22 11:51

Підкажіть, будь-ласка, в кого працює СЕА ПДВ в електронному кабінеті? 

Ответить
  • Юлия
21.06.22 12:01

Ірина,нажаль нічого не працює((

Ответить
  • Алена
21.06.22 12:01

Хоть бы какую-то информацию дали, когда возобновят работу реестра!!! Полный беспредел!

Ответить
  • Надія
21.06.22 14:44

колеги ,, чи отримав хтось квіт№2 за декларацію ПДВ за  травень??з 20 го червня??

Ответить
  • нана
21.06.22 14:47

если декларацию НДС май отправить сегодня  повторно- будет нарушен срок отчтетности, но чувствую. что необходимо єто сделать

Ответить
  • Зоя
21.06.22 14:50

В електронному кабінеті декларація від 20.06.2022р. (17.39) засвітилась 21.06.2022 (09.42), а квитанція №2 в 13.49. І зафіксований факт невчасної подачі.

Ответить
  • Диана
21.06.22 19:08

Зоя, и начислили штраф 170 грн за несвоевременную подачу декларации

Ответить
  • Львица
21.06.22 14:58

Назовите конкретно ФИО по чьей вине нет возможности работать бизнесу, и какое наказание применили!?

Ответить
  • Лара
21.06.22 14:58

податкові не реєструються, штрафи за несвоєчасну реєстрацію першої половини червня вже є, а як реєструвати, якщо ліміту немає, так як реєстрація відсутня, і -2 дні з реєстрації

Ответить
  • Тетяна
21.06.22 15:05

Лара,  первая половина июня регистрируется до 30.06. Вы про какие штрафы за июньскую регистрацию пишете?

Ответить
  • Лара
21.06.22 15:13

Тетяна, про них же и говорю, регистрация до 30/06. но я же жду лимит от поставщиков, пока они на меня  зарегистрируют, потом пока я свои, сегодян уже 21/06/2022, сервер гфс когда хочу тогда работаю, денег пополнять СЕА тоже нет 

Ответить
  • Наталія
21.06.22 15:30

До кого ж звертатися, нічого не реєструється.Відправила у п'ятницю податкові ,зареєстрували у понеділок у кінці дня,вчора відправила дуже багато за червень та 2 половину лютого,зареєстрували 2 податкові червня,лютий так і висять.

Ответить
  • Ирина
21.06.22 17:51

у кого то хоть квитанция 2 пришла по декларации по НДС за май 2022г.. В эл.кабинете так она и не высвечивается в перегляде звитности. На горячей лини ответили ждите после обеда. Вопрос: так и оставлять ее или еще раз отправлять уже сегодня?

Ответить
  • Перекатиполе
21.06.22 18:11

За то, что чиновники жестоко злодействуют, за то что берут взятки и откаты, за то, что ущемляют права простых и притесняют невинных, а на "мохровых" закрывают глаза - за это все пришел суд на Украину, и не остановится, пока не выжжено будет все.

Ответить
  • Вадим
21.06.22 21:52

Перекатиполе, откуда вы такие мудаки конченные вылазите... Дебил...

Ответить
  • Au
22.06.22 14:26

Svetlya4okСтворено петицію про скасування блокування ПН під час в.ст.21 червня, 2022 19:40Це якесь знущання, підприємства заледве виживають в умовах війни, особливо транспортні перевезення, податкове навантаження зрозло через ставку 7 %(на пальне ) я вже не кажу наскільки складно заправлятись. А тут ще блокувати почали. Так само як зернопереробні підприємства.
Прохання підтримати петицію.
[petition.president.gov.ua]

Ответить