Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


25.07.22
4558 16 Печатать

У Раді спростували інформацію про направлення коштів міжнародної допомоги на виплати депутатам

У зв’язку з тим, що у деяких ЗМІ з’явилась інформація  щодо збільшення фінансового забезпечення діяльності народних депутатів України, повідомляємо наступне.

Згідно з ухваленим Законом України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік"»  від 9 липня ц.р., додаткових коштів ні з Держбюджету-2022, ні за рахунок допомоги міжнародних партнерів для оплати праці народних депутатів не виділялось.

Цим законом було передбачено перерозподіл коштів у межах кошторису видатків на забезпечення діяльності Парламенту на 2022 рік.

Фактично, ухваленою 19  липня ц.р. Верховною Радою України Постановою «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України» встановлено порядок використання перерозподілених коштів. Виконання цієї Постанови не потребуватиме додаткових фінансових і матеріальних витрат за рахунок Державного бюджету України.

Просимо надалі шановних представників ЗМІ уважно вивчати документи перед їх публікуванням на своїх ресурсах.

По материалам ВРУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Світлана
25.07.22 11:44

А з яких тоді коштів при такому падінню ВП ? 

Ответить
  • БУХ
25.07.22 11:47

Як це взагалі можливо! Під час війни збільшувати собі зарплати до 49 000,00 !!! Коли люди залишилися без домівок, без роботи, потребують допомоги, ці моральні уроди збільшують собі зарплати! Це в голові не вкладається!

Ответить
  • Ольга
25.07.22 11:50

Під час війни це обов'язково? Озброєння недостатньо, а їм підвищення зарплати подавай. Вони ж на передовій воюють. Ризикують своїм життям.

Ответить
  • Львица
25.07.22 11:51

Люди остались без работы, без жилья, без средств к существованию, за такие законы о повышении ЗП депутатам надо безжалостно карать и очень сурово! Лишать мандата это минимум!
Это плевок в лицо народа! 

Ответить
  • Ольга
25.07.22 11:52

Дебільні закони приймають, піклуються про людей. 

Ответить
  • Светлана
25.07.22 12:16

От і нехай перерозподіл коштів піде на потреби Армії, 

Ответить
  • Алла
25.07.22 13:02

думаю-БРЕШУТЬ зепутати

Ответить
  • Лариса
25.07.22 13:04

Ніхто не бачив, часом, немає петиції про позбавлення мандатів "слуг" за таке піклування про людей?

Ответить
  • Анна
25.07.22 13:16

от шутники)))))

Ответить
  • SHADOW
25.07.22 14:24

было бы удивительно, если бы признали...

Ответить
  • Алла
25.07.22 15:26

та тих 450 виродків  вся країна+війна годує.

Ответить
  • Валентина
25.07.22 16:07

Скотиняки :  " Просимо надалі шановних представників ЗМІ уважно вивчати документи перед їх публікуванням на своїх ресурсах"
 Та  правильно зробили "шановні представники ЗМІ" , що розголосили про це свинство , а то було б як завжди : дайте води напитись , а то ніде переночувать

Ответить
  • Александр
26.07.22 11:32

Валентина,
Не простое СМИ опубликовало, а новости законодателей в судебной газете.  Это совсем не брехунцы жёлтой прессы, там никто ничего от себя не выдумывает.

Ответить
  • діна
26.07.22 00:08

яка ганьба...= краще б приймали рішення - як допомагати  більш ефективно сім"ям загиблих героїв та воїнам- інвалідам - людям ,які втримали!!  дерржаву, віддавши  молоде життя..

Ответить
  • Євгеній
26.07.22 11:55

Ви покажіть людям, як ви перерозподілили.В кого забрали для себе?
У вас волохата рука на ВОЇНІВ піднялася? Ми вас наскрізь бачимо, не брешіть Українцям.

Ответить