Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


10.01.23
23373 78 Печатать

Блокування ПН - зміни з 11.01.2023 р.

Сайт Бухгалтер 911 нагадує, що з 11.01.2023 р. набудуть чинності чергові зміни в процедурі блокування податкових накладних. У відео розглянемо, які зміни на нас чекають.

► Кому та за яких умов автоматично розблокують заблоковані ПН?

► Що це за нова ознака безумовної реєстрації "ПН/РК до 5 тис.грн"?

► Що змінилося в процедурІ включення/виключення платника з числа ризикових?

► Які зміни відбулися в критеріях ризиковості операцій та показниках позитивної податкової історії?

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Олена
10.01.23 10:09

Насмішили! Це разова акція !

Ответить
  • Львица
10.01.23 10:38

Олена, ага и касаться будет 0,00000000001% предприятий Украины

Ответить
  • Ірина
12.01.23 16:57

Львица,буде стосуватися тих хто оплатив цю акцію))) всі інші подаємо документи

Ответить
  • Оксана
11.01.23 10:27

Колеги, от мені цікаво, у когось автоматично розблокувалась хоча б одна податкова сьогодні?

Ответить
  • Светлана
12.01.23 12:42

Оксана, Да, у нас разблокировались 3 НН, но они ни как не хотят подтягиваться в МЕДОК.

Ответить
  • Юлія
12.01.23 17:24

Светлана, а як ви зрозуміли, що вони зареєстровані?

Ответить
  • Бух
12.01.23 08:27

а хоть у когось мінусові РК розблоковані?

Ответить
  • Диана
11.01.23 18:02

Оксана,  разблокували три із трьох заблокованих податкових накладних. 

Ответить
  • Тетяна
11.01.23 11:25

Оксана, ще теж чекаю, але щось не віриться

Ответить
  • Вита
11.01.23 11:06

Оксана, у мене тільки знову автоматично заблокувалося

Ответить
  • резидент
11.01.23 10:39

теж цікавить, у кого зареєструвалося, напишить будь ласка

Ответить
  • Алиса
11.01.23 11:37

Завтра увидим утром

Ответить
  • Rina
11.01.23 12:05

В грудні подали та були прийняті усі таблиці місцевими комісіямі. Вчора в 19.34 по всім підприємствам скасовані прийняті таблиці. Так що амністії не буде.

Ответить
  • Сергей
11.01.23 13:48

Коллеги, а как у вас сегодня (11/01/23), обстоят дела с регистрацией? С утра отправили на регистрацию, и ни ответа ни привета... 

Ответить
  • Вита
11.01.23 13:55

Сергей, Аналогічно. Вираховують по формулахАби до 15 числа  запрацювало)

Ответить
  • Valentina
11.01.23 14:09

У меня все автоматически разблокировано

Ответить
  • Елена
11.01.23 16:19

Valentina, у вас таблиця врахована?

Ответить
  • Valentina
11.01.23 16:24

Елена,так, був ліміт на рахунку, все спрацювало

Ответить
  • Надежда
13.01.23 09:35

Дива не буває ( в ДПС безкоштовних послуг не має).
Передзвонила всім своїм знайомим з питать блокування.
Як було так і залишилося, Одна розмовляла з ДПС, їй сказали, що програма СМКОР ще не доjпрацьована, мамі не второпають, що коїться. тому   чекайте до п'ятниці, або краще до понеділка....
Якого? 

Ответить
  • Наталья
11.01.23 18:18

Valentina, в мене таблиця врахована, ліміт, але нічого не розблокували((

Ответить
  • Вікторія
11.01.23 14:42

Valentina,ви повторно відправляли податкові на реєстрацію? Чи вони автоматично зареєструвались?

Ответить
  • Valentina
11.01.23 16:25

Вікторія, автоматично, вони в мене висіли з жовтня заблоковані

Ответить
  • Людмила
11.01.23 14:30

Також все розблокували

Ответить
  • Юлия
11.01.23 14:40

Урааа! Також розблаковано)))))

Ответить
  • Тетяна
11.01.23 15:29

Вітаю, пишіть, будь ласка, хоч область, де вже така радість стається, бо щось чекаю, а в мене немає)

Ответить
  • Valentina
11.01.23 16:25

Тетяна, Дніпро

Ответить
  • Юлія
11.01.23 15:57

Тетяна,Київ

Ответить
  • Олена
11.01.23 15:42

Також все розблокували, Львів)))

Ответить
  • Елена
11.01.23 15:50

Дівчата, хтось вчора відправляв біля 20-21 години? Мається на увазі після їх робочого часу. Є сьогодні реєстрація?

Ответить
  • ust
11.01.23 20:38

Елена, я вчора після 18 відправила і сьогодні на протязі опер. дня. і глухо

Ответить
  • Valentina
11.01.23 16:41

Елена, Якщо запущено обробку на автоматичне розблокування, то звичайні податкові реєструватися не будуть, думаю так.

Ответить
  • Тетяна
11.01.23 16:10

Елена,так і сьогоднішні ще не реєстрували, напевно рахуть суму автоматично розблокованих, щоб зупинити іншим на таку ж

Ответить
  • Олена
11.01.23 16:20

Це така підтримка бізнесу?

Ответить
  • Valentina
11.01.23 16:31

Полала податкову в 19-10 11 січня, статус "очікується доставка,", . Думаю, поки автоматичне розблокування не відбудеться-податкові не зареєструються.

Ответить
  • Татьяна
11.01.23 16:53

відправила ще до 12,00 сьогодні - тиша....вчора реєструвались.......

Ответить
  • nadiia
11.01.23 17:26

колеги - як зрозуміти  КИМ? прийнята таблиця?-києвом чи місцевоєю податк.

Ответить
  • Тетяна
11.01.23 17:35

nadiia, Рішення у Вас вже прийшло по таблиці і там написано, що вона врахована? так? Чи Ви відправили і є статус як звітності прийнято? Бо не зовсім зрозуміле запитання

Ответить
  • Оксана
11.01.23 17:57

а у нас КАЙФ
22.11.2022 таблиця прийнята, а вчорашнім числом  відмінена, написано, виявлені факти роботи з ризикованими підприємствами в 2021-2022 році, одне було, платили за вивіз сміття 680 грн в місяць, їх постійно блокували, вони розблоковували

Ответить
  • nadiia
12.01.23 00:19

Тетяна- так..-  є рішення про прийняття-- слава богу!                                                    

Ответить
  • Светлана
12.01.23 09:18

Автоматична реєстрація все?( 

Ответить
  • Hanna
12.01.23 09:54

В мене розблоковані не всі по прийнятим таблицям. Як це розуміти поки не знаю. Ліміти дозволяють. В когось ще є таке?

Ответить
  • Марина
12.01.23 11:43

Hanna, не розблокували жодної податкової. Таблиці прийняті, коди в податкових тільки ті, що в таблицях, розблокування немає

Ответить
  • Тетяна
12.01.23 10:37

Hanna,в мене одна ПН була заблокована і підпадала під всі критерії авторозблокування, спеціально не подавала по ній Пояснення, щоб подивитись на "акційну реєстрацію". Так і залишилась не зареєстрована, напевно "автоматичних" рук в інспекторів не вистачило, бо і поточні ПН, колеги за вчора пишуть,що мало в кого пореєстровані

Ответить
  • Катерина
12.01.23 10:36

Hanna, думаю, що кодів в мене в цих податкових більше, ніж в таблицях, отже не всі, тому й не попали під автоматичне розблокування

Ответить
  • Hanna
12.01.23 12:38

Катерина, кодів в пн кілька, але ж блокування тільки по кодам, по яких прийняті таблиці

Ответить
  • Катерина
12.01.23 10:35

Hanna,є в мене

Ответить
  • Бух
12.01.23 10:54

Ну хоть хтось відгукніться по мінусовим РК? Є припущення. що їх і нульовки взагалі не розблокували

Ответить
  • Hanna
12.01.23 12:39

Бух,теж не розблокували

Ответить
  • Бух
12.01.23 11:22

Люди, хтось знає посилання, чи якусь адресу - де знаходиться реєстр ризикових платників пдв?

Ответить
  • Ніна
12.01.23 13:35

Бух,  якщо такий і є, то він для службового користування..

Ответить
  • Алиса
12.01.23 11:38

У меня все накладные в блоке висят с октября.Таблица нам не поможет,у нас мелкий опт и какая может быть таблица и оборот больше 500 тыс на немного.Поэтому нам наверное ждать нечего.А НН по суммам есть до 200 грн.Просто смешно и обидно это все.держат нас всех за идиотов ,которые будут делать то что они хотят.Ну а там где производство у нас ,так там разблокировка только за %

Ответить
  • Ніна
12.01.23 13:37

Алиса, якщо торгівля, чекати нічого.  

Ответить
  • Ирина
12.01.23 12:10

Сегодня заблокировали НН суммой. меньше пяти тысяч. а как же "мезумовна реєстрація"?

Ответить
  • Деревицкая
16.01.23 11:41

Ирина,  так  саме   заблоковано сума  меньше  5000

Ответить
  • Ольга
12.01.23 12:23

В мене жодної податкової з жовтня не зареєстрували,заблоковані 10.

Ответить
  • Светлана
12.01.23 12:48

Вчера послала НН на регистрацию до 10-00.Через 3 минуты выключили свет. Сегодня зашла в кабинет - нигде этих НН нет. Послала повторно сегодня (думала что-то глюкануло) - пишут находятся в кабинете. Но где они могут Быть? Какие-то неведимки.

Ответить
  • Диана
12.01.23 13:31

З маси податкових розблокували 8 шт автоматом, там де одинична номенклатура (за якою блок). У податкових де присутній крім неї ще товар - не розблокували(( Плюс -Блокували податкові за одним кодом. Причина перевищення залишків товару та відсутність коду у таблиці. Подали таблицю. На початку грудня її прийняли. Після цього все реєструвалося. Сьогодні відправляємо на реєстрацію-податкові знову блок, той самий код, та сама причина. рішення про прийом таблиці не змінювалося. Такий собі подарунок від податкової

Ответить
  • Катерина
12.01.23 13:58

Диана, теж саме(((

Ответить
  • Елена
12.01.23 14:34

Продвжують блокувати ПН навіть на Державні установи з оплатою за бюджетні кошти - якщо сума занадто завелика на думку ДПІ - якись маразм повний

Ответить
  • Hanna
12.01.23 14:40

І в мене новий блок при прийнятій таблиці.

Ответить
  • Світлана
12.01.23 14:49

В мене податкові на суми до 5 тис осталися заблокованими, а деякі на 100 тис розблокувались

Ответить
  • Ольга
12.01.23 14:59

У меня все условия для разблокировки соблюдены, но налоговые не разблокировали почему-то автоматом... значит уже и не чего ждать?

Ответить
  • Виктория
12.01.23 15:16

У мене залишилися заблоковані ПН, хоча всі критеріїї автоматичного розблокування виконуємо. Занони не діють. Для галочки

Ответить
  • Елена
12.01.23 15:24

Це не податкове законодавство, а лохотрон якійсь, як я бачу. В мене теж всі три умови були виконані, але нічого не розблокували. Хоча теж спеціально чекала, нічого нікуди не подавала. Подзвонила в консультацію податкової, сказали, що якщо не розблокували, то це вже все. Порадили в кабінеті написати лист і письмово описати проблему, прикласти скріншоти в т.д. Але я в жовтні вже  зверталася з таким листом по іншій проблемі. І як то кажуть : " А в ответ-тишина". А така проблема у багатьох...то що це за держава і чого варте таке законодавство? 

Ответить
  • Елена
12.01.23 15:51

Якщо з проблемою автоматичного розблокування не впорались технічно ( можливо і таке), то потрібно це визнати і надати додатковий час податковій на розблокування.
В протилежному випадку це пряме невиконання державою нею ж прийнятих нормативних актів.
Це ганьба.

Ответить
  • Rina
12.01.23 16:23

Налоговая на 12 грн ндс разблокироваласть, а на 9000 в блоке

Ответить
  • Ірина
12.01.23 16:56

Бла, бла, бла. Сьогодні при подачі ПН на реєстрацію НЕ ПРАВОМІРНО заблоковано 14 податкових накладних. Є Таблиці!!! Але нашій податковій все одно... Блок по п.1 Критерій((( Тупо блок і подавайте повні пакети((( Для чого Ви льєте бркехню в вуха платників???

Ответить
  • ІринаКиїв
13.01.23 13:30

Ірина, ОКОЗАМИЛЮВАННЯ  називається

Ответить
  • Ірина
12.01.23 19:04

сьогодні попала в блок податкова з кодом на послуги по прийнятій таблиці з 2017 року, причому накладних було п'ять, а в блок попала одна, але велика. Ніяких ріщень про неврахавання таблиці не надходило, в місцевій коміссії сказали, що вони не розуміють у чому справа. дозвонилась за 2 години висіння на телефоні на гарячу лінію і там мені сказали, що таблиця стара і подавайте нову, місцеві некомпетентні,якщо вони консульткють, що все гаразд, і податкова не повинна якось повідомляти, що з таблицею щось не так...це при тому, що навіть коду не спитали, щоб перевірити. завчені фрази. Я місцевим передзвонила, вони самі, по-ходу в шоці, що некомпетентні такі))) було чутно, що стримуваться їм було важко... Але-податкова в блоці, отака х...ня малята...

Ответить
  • Деревицкая
16.01.23 12:26

Ірина,  що значить стара   таблиця  даних ?  у неї що є термін давності?  Хоча що я питаю?...   

Ответить
  • Любовь
13.01.23 11:22

розблокували помилково виписану податкову, давала пояснення, що вона помилкова, в деку не включала. Вчора подала РК до неї, заблокували по критерію 4, хоть таблиця з цим кодом 82.92 здана. В відмові написано, що немає таблиці з кодом 82. Ось так і розважємось. 

Ответить
  • ІринаКиїв
13.01.23 13:29

Любовь, ми розважаємось не тільки по блокуванням,  куди не ткни,  одні розваги

Ответить
  • ІринаКиїв
13.01.23 13:28

у мене ліміту не вистачає,  є тільки 221тис, а заблокованих на 425тис. ПДВ, так шо нам і не світить зовсім

Ответить
  • Ірина
13.01.23 14:48

Сьгодні, 13.01.2023, подала на реєстрацію податкові на 200, 500, 1000 грн, всі податкові заблоковані (ліміт не перевищили, тількі ці подали в цьому місяці, чекаємо, може узгодять таблицю). Для чого писати про безумовну реєстрацію до 5 тис.грн.?!

Ответить
  • Ірина
13.01.23 14:54

РЕДАКЦІЯ, можете підняти це питання, дозвонитися нікуди не можливо, ДПІ що хоче те і робе. Приймає таблицю, через дві години відміняє по надуманих причинах, то ім недостатня кількість працівників (34 середньорічна на підприємстві) то недостатньо основних засобів, все зареєстровано в 20-ОПП, оборотно-сальдова подана, фін.звіт поданий. Немає світла і  часу займатися розблокуванням, це знущання над бухгалтерами.

Ответить
  • Деревицкая
16.01.23 11:47

12.01.23  надіслано на  реєстрацію податкові  - частина зареєстрована, частина  заблокована - причина  код УКДЗЕД ( що є в таблиці данних і вона  прийнята)   критерій   1. На  мої дзвінки  в   місцевий відділ ризиків ДПІ -  не  можемо  пояснити  чому .........     Про  автоматичне  розблокування  взагалі   мовчу ,  нічого не  розблоковано  хоча  всі  умови  виконані  навіть ліміт є .  Це  знущання  над бухгалтерами  і бізнесом !!!!

Ответить
  • Ольга
30.01.23 02:47

Деревицкая, а як дізнались телефон?

Ответить
  • Максим
19.01.23 14:03

Автоматом разблокировали налоговые в которых уктвед относится к основному кведу, по остальным кведам нет, хотя таблицы приняты, все условия выполнены, лимит есть.

Ответить